2737
2734

سلام دوستان خواهر من پنجشنبه زایمان کرد جمعه اومدن خونه هم خودش خوب بود هم بچه دیشب زردیش زیاد بود بردن بیمارستان بستری شد زردی اومده پایین اما میگن شیر خیلی کم خورده سدیم پتاسیم خونش بالاست هنوز مرز خطر نیست اما 150 منتظریم تا ساعت سه جواب آزمایش بیاد کسی اینجا تجربه ای داره خیلی خطرناکه؟؟

ما کلا کم شیر هستیم من که دوتا بچه دارم هردو شیرخشکی بهش گفتم بابا اصرار نکن حتما شیر خودتو بدی شیرخشک بده فکر میکنه داره خیانت میکنه میگه سعی خودمو میکنم آخه وقتی شیر نیست چه تلاشی عزیز من اعصابم خورده 

سلام عزیزم 

راستش مشکلی نبود سه چهار روز درست حسابی شیر نخورده بود غلظت خونش بالا رفت پتاسیم سدیم خونش بالا رفت دکتر. گفت اگر بیشتر از این مرز میشد باعث آسیب ذهنی میشد یا حتی کما 

اما خدا رو شکر رفع شد عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد 

اگر اون زمان زردی بچه بالا نمی‌رفت خواهرم متوجه وضعیت سدیم پتاسیم خونش نمیشدن یکی دو ماه هم تحت نظر بود بعد دیگه چکاپ نرمال شد

امیدوارم مشکل شبیه اینو تجربه نکرده باشی عزیزم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.