2737
2734

بچها کسی تا حالا پودر چاقی مسمن استفاده کرده ؟میگن تضمینی. عوارض نداره؟ 

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤

واسه‌‌افرادیه‌ک‌میخوان چاق‌شن‌یا‌لاغر؟؟

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر روز یه پودر جدید درست میکنن! میدونی چرا؟ چون گند پودرا و قرصا قبلی درمیاد و مجبورن با اسم جدید وارد بشن

فقط چیزی بخر که وزارت بهداشت اجازه داده،ولاغیر

درمورد جشن پوریم، شخصیت اِستِر و هامان برید بخونید و بدونید کیا توی سایت فعالیت میکنن و تاپیکاتون رو میترکونن😐😐😐از آگاه شدن مردم هراس دارن😈فرخ نژاد تو روز روشن دروغ استوری کرده،تاپیک زدم، بعد همونا که تاپیک هامان رو زدن، تاپیک حمید جون هم زدن☹😂  مطالبی که نصفه بهمون گفته بودن: قبل از همه چی بگم که ارث و حقوق و هبه و ... که به دختر و زن برسه برای خودشه ولی برای مردها و پسرها برعکسه ارث: پدر و مادر در قید حیات هر طور صلاح بدونن میتونن در حالت صلح عمرانی اموال خودشون رو به بچه ها ببخشن ولی اگر به هر دلیلی این کار رو نکردن به قانون سپرده میشه و اونجا طبق قانون تقسیم خواهد شد!بازم پدر مادر اینطور خواستن که اموالشون تقسیم بشه🙂 پس بچه های خوبی باشید که خانواده هاتون چیزی ازتون دریغ نکنندیه: وقتی یه مرد کشته بشه چرا دیه اش ۲ برابر زنه؟ پولو با خودش تو قبر نمیبره که اونو به زن و بچش میدن🙄چند همسری:  شرطش عدالته، ولی چند آیه بعدش که "نکته مهمش اینجاست" گفته کسی نمیتونه عدالت برقرار کنه و بهتره به همون یهدونه همسر اکتفا بشه😊 این احکام جز احکامی هست که بر حسب شرایط جامعه میتونن تغییر کننحضانت: تا ۷ سالگی با مادر و از ۷ تا ۹ سالگیه دختر و ۱۵ سالگیه پسر با پدره و بعد از اون بچه خودش تصمیم میگیره کدوم وری بره، و البته خرج بچه توی تمام این سالها با پدره          طرف میگه حاضرم با دود ارتباط برقرار کنم ولی پیام رسان ایرانی نصب نکنم هنوز حرف قبلیش تموم نشده داخل نی نی سایت پست میذاره🤨😂

عزیزم شما شاید جزاون دسته ای که هرچی بخوری چاق نمیشی مثل مزاج گرم وخشکیا

منم هیچ رقمه چاق نمیشم براهمین دیگه تلاش بی فایده نمیکنم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

من با کپسول چاق شدم ولی بیشتر از اونکه روی صورتم اثر بذاره شکمم بزرگ شده و الان در به در دنبال رژیم و کوچک کردن شکم هستم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2738
عزیزم شما شاید جزاون دسته ای که هرچی بخوری چاق نمیشی مثل مزاج گرم وخشکیا منم هیچ رقمه چاق نمیشم برا ...

اره اخه چاق بودم لاغر شدم دیگه چاق نمیشم

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
پودر طبیعیه اصلا عوارضی نداره اصلاااا اما  خواهرم خورد نتیجه نگرفت  اگه میخای ترکیباتشو ...

اهوم چیه؟خواهرت نتیجه نگرفت،؟

بیست سالمه شیش هفت سال کوچیکتر میزنم خوبه?خیلی تاثیر داره تو رفتار اطرفیان و اجتماع با ادم اصلنم خوب ...

عزیزم من 23 سالمه  میگن 13 14 سال😂خوبه که

نارگیل پودر اب پنیر  شکر نشاسته مغز بادام شیرین پودر سفیده تخم مرغ   نه

اره بهم گف همیناس خیلی عالیه.یعنی نگیرم؟

2706