2737
2734
عنوان

کیا میخوان براشون استخاره بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2803 بازدید | 532 پست
متن آیه قَالَ ادْخُلُوا فِي أُمَمٍ قَدْ خَلَتْ مِنْ قَبْلِكُمْ مِنَ الْجِنِّ وَالْإِنْسِ فِي النَّار ...

ممنون عزیزم

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام میشه برا منم بگیری

متن آیه
وَاذْكُرْ أَخَا عَادٍ إِذْ أَنْذَرَ قَوْمَهُ بِالْأَحْقَافِ وَقَدْ خَلَتِ النُّذُرُ مِنْ بَيْنِ يَدَيْهِ وَمِنْ خَلْفِهِ أَلَّا تَعْبُدُوا إِلَّا اللَّهَ إِنِّي أَخَافُ عَلَيْكُمْ عَذَابَ يَوْمٍ عَظِيمٍ
و یاد آر حال هود پیغمبر قوم عاد را که چون در سرزمین احقاف امتش را وعظ و اندرز کرد و (از قهر خدا) بترسانید و پیش از هود و بعد از او هم بسیار پیمبر بر انذار خلق آمد. باری هود قومش را گفت: هرگز جز خدای عالم کسی را نپرستید که من بر شما از عذاب روز بزرگ قیامت می‌ترسم.

نتیجه استخاره
هرگز انجام نده

نتیجه کلی
بسيار بد است به آدمهايي بر مي خوريد که هيچ رحم و مروتي ندارند و شما را بخاک سياه مي نشانند ترک شود

نتیجه ازدواج
بسيار بد است هيچ وجه مشترکي با هم نداريد حتما ترک شود.

نتیجه معامله
بسيار بد است سرمايه و اعتبار شما به خطر مي افتد گرفتار عده اي شياد خواهيد شد و شما را بدبخت مي کنند.

ميشه واسه من استخاره بگيرين 

متن آیه
إِنَّ الْمُجْرِمِينَ فِي عَذَابِ جَهَنَّمَ خَالِدُونَ
بد کاران عالم هم آنجا سخت در عذاب آتش جهنم مخلّدند.

نتیجه استخاره
هرگز انجام نده

نتیجه کلی
بسيار بد است بهيچ وجه انجام ندهيد که پشيماني شديد دارد و به چه کنم چه کنم گرفتار مي شويد.

نتیجه ازدواج
بهيچ وجه مورد مناسبي نيست و به رنج و عذاب سختي مبتلا خواهيد شد حتما ترک شود.

نتیجه معامله
دچار ضرر هنگفتي خواهيد شد و اعتبار و آبروي شما از اين بابت زير سوال مي رود ترک شود.

2731
من یه مسئله دادگاهی مهم لطفا    

متن آیه
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ إِذَا جَاءَكَ الْمُؤْمِنَاتُ يُبَايِعْنَكَ عَلَىٰ أَنْ لَا يُشْرِكْنَ بِاللَّهِ شَيْئًا وَلَا يَسْرِقْنَ وَلَا يَزْنِينَ وَلَا يَقْتُلْنَ أَوْلَادَهُنَّ وَلَا يَأْتِينَ بِبُهْتَانٍ يَفْتَرِينَهُ بَيْنَ أَيْدِيهِنَّ وَأَرْجُلِهِنَّ وَلَا يَعْصِينَكَ فِي مَعْرُوفٍ ۙ فَبَايِعْهُنَّ وَاسْتَغْفِرْ لَهُنَّ اللَّهَ ۖ إِنَّ اللَّهَ غَفُورٌ رَحِيمٌ
الا ای پیغمبر (گرامی) چون زنان مؤمن آیند که با تو بیعت کنند که دیگر هرگز شرک به خدا نیاورند و سرقت و زنا کاری نکنند و اولاد خود را به قتل نرسانند و بر کسی افترا و بهتان میان دست و پای خود نبندند (یعنی فرزندی را که میان دست و پای خود پرورده و علم به آن از انعقاد نطفه او دارند به دروغ به کسی غیر پدرش نبندند) و با تو در هیچ امر معروفی مخالفت نکنند، بدین شرایط با آنها بیعت کن و بر آنان از خدا آمرزش و غفران طلب، که خدا بسیار آمرزنده و مهربان است.

نتیجه استخاره
انجام بده

نتیجه کلی
خوب است به شرطي که مرتکب حرام نشويد که در اين صورت عواقب بدي انتظار شماست.

نتیجه ازدواج
خوب است همه ي مسائل را مطرح کنيد و چيزي را از قلم نياندازيد تا بعد دچار مشکل نشويد.

نتیجه معامله
خوب است به شرطي که مرتکب حرام نشويد و همه ي جوانب کار را رعايت کنيد.

برای منم لطف می کنی بگیری؟

متن آیه
قَالَ قَدْ أُجِيبَتْ دَعْوَتُكُمَا فَاسْتَقِيمَا وَلَا تَتَّبِعَانِّ سَبِيلَ الَّذِينَ لَا يَعْلَمُونَ
خدا فرمود: دعای شما مستجاب شد، پس هر دو استوار و پا برجا باشید و از راه مردم جاهل پیروی مکنید.

نتیجه استخاره
انجام بده

نتیجه کلی
خوب است با توکل بخدا اقدام کنيد.

نتیجه ازدواج
انشاءالله که مبارک است با رعايت موازين شرعي اقدام کنيد و به حرف مردم توجه نکنيد.

نتیجه معامله
معامله ي خوبي است با رعايت موازين شرعي اقدام کنيد تا به حرام آلوده نشويد.

من

متن آیه
سَنَسِمُهُ عَلَى الْخُرْطُومِ
به زودی بر خرطوم و بینی‌اش داغ (شمشیر) نهیم. (این آیات در حقّ ولید مغیره عمّ ابو جهل که روز بدر بر حسب وعده حق به شمشیر علی علیه السلام بینی‌اش بشکافت نازل آمد ولی بر هر که مانند اوست تا ابد شامل است).

نتیجه استخاره
هرگز انجام نده

نتیجه کلی
بسيار بد است اصلا فكرش را از سر بيرون كنيد كه گوشمالي خواهيد شد.

نتیجه ازدواج
بهيچ وجه انجام ندهيد كه در صورت انجام هر لحظه از خدا طلب مرگ خواهيد كرد

نتیجه معامله
ضرر مالي و اعتباري هنگفتي خواهيد كرد كه ديگر راه جبراني ندارد حتما ترك شود.

2738
من

متن آیه
وَلَوْ أَنَّا كَتَبْنَا عَلَيْهِمْ أَنِ اقْتُلُوا أَنْفُسَكُمْ أَوِ اخْرُجُوا مِنْ دِيَارِكُمْ مَا فَعَلُوهُ إِلَّا قَلِيلٌ مِنْهُمْ ۖ وَلَوْ أَنَّهُمْ فَعَلُوا مَا يُوعَظُونَ بِهِ لَكَانَ خَيْرًا لَهُمْ وَأَشَدَّ تَثْبِيتًا
و اگر ما به آنها حکم می‌کردیم که خود (یعنی یکدیگر) را بکشید یا از دیار خود (برای جهاد) بیرون روید به جز اندکی اطاعت امر نمی‌کردند، و اگر به آنچه پندشان می‌دهند عمل می‌کردند البته نیکوتر و کاری محکم و با اساس‌تر برای آنها بود.

نتیجه استخاره
انجام بده

نتیجه کلی
خوب است با صبر و حوصله به نتيجه دلخواه مي رسي.

نتیجه ازدواج
هيچ کاري بدون زحمت نيست ولي چيزي که با زحمت بدست آيد ارزش ديگري دارد انشاءالله که مبارک است.

نتیجه معامله
با افراد خبره مشورت کن و سپس انجام بده.

برای من لطفا در مورد فروش خانه چرا درست نمیشه 

متن آیه
سَنَسِمُهُ عَلَى الْخُرْطُومِ
به زودی بر خرطوم و بینی‌اش داغ (شمشیر) نهیم. (این آیات در حقّ ولید مغیره عمّ ابو جهل که روز بدر بر حسب وعده حق به شمشیر علی علیه السلام بینی‌اش بشکافت نازل آمد ولی بر هر که مانند اوست تا ابد شامل است).

نتیجه استخاره
هرگز انجام نده

نتیجه کلی
بسيار بد است اصلا فكرش را از سر بيرون كنيد كه گوشمالي خواهيد شد.

نتیجه ازدواج
بهيچ وجه انجام ندهيد كه در صورت انجام هر لحظه از خدا طلب مرگ خواهيد كرد

نتیجه معامله
ضرر مالي و اعتباري هنگفتي خواهيد كرد كه ديگر راه جبراني ندارد حتما ترك شود.

2706