2733
2739

میخوام یک چیز بخرم بچم توش وایسته بازی کنه  رفته تو ۶ ماه . همش میخواد رو پاهاش بپر بپر کنه

اینارو خانم گفت بر میگرده چی بخرم😭😭😭😭 خسته شدم

خداروشکر
اینا همش محدودیت حرکتی ایجاد میکنه برای راه رفتن آزادش بذار بذار هرجور راحته همون کارو بکنه

میگه بغلم کن راه بریم خسته شدم کتفم داره میشکنه ۹/۵ کیلو شده

خداروشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گنونم هنوز زوده واسش اخ ۶هنوز کوچیک..اکثرا از نه ماه ب بعد از این وسیله ها استفاده میکنن

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
2731
گنونم هنوز زوده واسش اخ ۶هنوز کوچیک..اکثرا از نه ماه ب بعد از این وسیله ها استفاده میکنن

مگه به قد و وزن نیست؟ تو مشخصاتش نوشته ۷۰ سانت ۹ کیلو 

خداروشکر

من برای پسرم نی نی لای اای برقی خریده بودم از ۴۰ روزگی تا یسالگیش خیلی بدردم خورد وگرنه یکسره میگفت منو بغل کن جلو چشم باش بعدشم که دیگه خوب شد ولم کرد😅 که دیگه شروع کرد راه رفتن ازین تشکای بازی هم داشت که عاشقش بود

🧚‍♀️
2738

من.که با پیاله های رنگارنگ بچمو سر گرم میکنم یا  توپ کوچیک .اسباب بازی هایی که خطر ندارن

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
من برای پسرم نی نی لای اای برقی خریده بودم از ۴۰ روزگی تا یسالگیش خیلی بدردم خورد وگرنه یکسره میگفت ...

اصلا وای نمیسته دراز کشیده بدش میاد حتی تو نی نی لای لای

خداروشکر
مگه به قد و وزن نیست؟ تو مشخصاتش نوشته ۷۰ سانت ۹ کیلو 

اخ شیش ماه کوچیک..نمیدونم بچه شما چطور..پسر من گردن درست حسابی نمیگرفت..من بعد شیش ماه گذاشتمش روروک از نه ماه ب بعد تاب خریدم واسش

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
اخ شیش ماه کوچیک..نمیدونم بچه شما چطور..پسر من گردن درست حسابی نمیگرفت..من بعد شیش ماه گذاشتمش روروک ...

عکس تاب داری . پسر من از بیمارستان گردن میگرفت

خداروشکر
اصلا وای نمیسته دراز کشیده بدش میاد حتی تو نی نی لای لای

پسر من که خیلی دوست داشت نی لای لای برقی حرکتش عین روی پای مادره از زمین بلندتره محیط رحمو تداعی میکنه البته پسر من ۴۰ روزگی گذاشتم قشنگ عادت کرد

🧚‍♀️
2706