2737
2734

دیشب نامزدی خواهرشوهرم بود و چه مجلس مجللی. من خودم چند ماهه اومدم خونمون با یه مراسم افطاری خیلی ساده...که گرفتن. یعنی تفاوت این دوتا مراسم زمین تا آسمون بود مراسم خودمون جوری بود که فامیلامون فکر کردن خانواده شوهرم وضعشون بده😐

دلم خیلی گرفته ازشون زبونی خیلی محبت دارن همش میگن مثل دختری برامون ولی الان دیدم چقد فرقه بینمون😏

ولی نمیخوام خیلی بهش فکر کنم که حرص بخورم میخوام برا آرامش خودم ولشون کنم هرچند نمیبخشم ولی نمیخوام زیاد بهش فکر کنم.

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نامزدی با دختره خب عزیزم

اره دیگه برا دخترشون خوب مراسم گرفتن برا پسرشون زورمون کردن که یه جشن بگیریم که نصف نصف دادیم و گفتن بریم خونمون مراسم میگیرن که خیلی بد بود مراسمشون

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین

گذشته ها گذشته🙂

نميخوام بگم مهم نيستا!ولي خوب كوچيكو بزرگ بودن مراسم تو خوشبختي ادم كه اثري نداره و خوب بله كارشون زشت بوده..

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
یعنی عروسیت در حد افطاری ساده گرفتن

نه جشن عقد داشتیم و افطاری

من كلا نميتونم چيزي تو خودم نگه دارم اصلا

از كوچيكترين اتفاقا تا بزرگترينش بايد سريع اون دلخوري رو برطرف كنم تا خيالم راحت بشه واسه همين هيچي تو دلم نيست كه ناراحت باشم ازش😁

مسائل اينجوري هم به شوهرم ميگم باهم راجع بهش حرف ميزنيم كه تو دلم نمونه بعدا يهو گنده بشه يه دعواي بد بشه هم من ميگم حرفامو هم اون ميگه هم ديگه رو قانع ميكنيم و مشكلي پيش نمياد هيچوقت☺️

این چیزا که خوشبختی نمیاره خانوم

میدونم...

یه اصل رو تو زندگیم قرار دادم،تنها درصورتی ناراحت میشم که حرف خدا زمین مونده.هیچ وقت حرف مردم و زندگی دیگران ذره ای اهمیت نداره برای من،چون مطمئنم که هیچ کس روزی منو نمیخوره،دهن مردم هم نمیشه بست.دنیا با همین تفاوت ها قشنگه.

حیف وقت و اعصاب که صرف این چیزا بشه.یه مراسم گرفتند و تموم شد،مهم خوشبختیه،مهم اینه که چند سال دیگه هیچ کدوم نیستیم،پس بهتره فکر آخرتمون باشیم و خودمون به خاطر دنیا به عذاب نندازیم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706