2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ربط به سزارین داره..چسبندگی بعدزایمان

فقط چسبندگي.اونم برا همه اتفاق نميفته.مث بقيه اتفاقاتي كه تو زايمان طبيعي هم ممكنه بيفته.نازايي ثانويه هزار و يك دليل ميتونه داشته باشه.پيشگيري طولاني مدت.پايين اومدن كيفيت تخمك كه با سن رابطه مستقيم داره،كيفيت اسپرم،تغذيه، و هزاران عامل ديگه.

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
2728
سزارین وحشتناکترین عمل دنیاست

تو دلمون ترس ننداز😣همینجوریش برا دومی استرس دارم

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
فقط چسبندگي.اونم برا همه اتفاق نميفته.مث بقيه اتفاقاتي كه تو زايمان طبيعي هم ممكنه بيفته.نازايي ثانو ...

من که یه لوله ام سالمه اونیکی مسدوده زایمانمم سز بود خیلی میترسم توی بارداری بعدیم تاثیر بزاره..بازم دلم بچه میخواد

2738
من که یه لوله ام یالمه اونیکی مسدوده زایمانمم سز بود خیلی میترسم توی بارداری بعدیم تاثیر بزاره..بازم ...

عزيزم ممكنه ادم زايمانم نكرده باشه و لوله اش بسته باشه.نگران نباش.ايشالله هزار راه وجود داره.كسايي كه دوتا لوله هاشونم مسدوده با اي وي اف باردار ميشن

[QUOTE=101481026]بیا منو بخور 😀 عمل کردم دیگه وحشتناک بود[/QUOTEخوردني نيستي😁والا منم عمل كردم بهت ...

براي هركسي يجوره عزيزم.بستگي به بدن،تبحر دكتر و شايد تا قيمت زيادي شانس داره😊

با کاندم اشکال نداره که قرص بده

نه باباکاندوم هم همونه محیط واژنوخشک میکنه 

ازم روش جلوگیریوپرسید گف کاندوم هم خودش توتاخیربارداری  تاثیرگذاره 

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه....