2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براي هركسي يجوره عزيزم.بستگي به بدن،تبحر دكتر و شايد تا قيمت زيادي شانس داره😊

دقيقا ،،من ميخواستم از اول بي حسي رو انتخاب كنم زنداداشم ماماست نميزاشت ميگفت سردرد كمر درد ميشي ولي من انجام دادم با بي حسي عالي بود نه يه ذره سردرد شدم نه كمر درد تنها دردم موقع اومدن از تخت واسه بار اول بود از بعدشم ديگه خوب بود

خیلی هم ربط نداره هاا زیاد دیدم ک با جلوگیری هم ب این مشکل برنخوردن  و زیاد دیدم دختران مجرد ...

چرا عزيزم اينم ميتونه يكي از عوامل باشه.عدم تعادل هرموني باعث اختلال در كار تخمدان ها ميشه.توي هر سني هم ممكنه اتفاق بيفته.استرس،تغذيه،داروهاي پيشگيري،بي تحركي و خيلي عوامل ديگه ميتونه روي عملكرد تخمدان و كيفيت تخمك اثر بزاره و همينطور براي اقايون روي كيفيت اسپرم.براي خانوم ها كيفيت تخمك بعد از ٣٥ سال تقليل قابل توجهي پيدا ميكنه.چيزي كه توي ناباروري هاي ثانويه بايد مورد توجه قرار بگيره.

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
2731
خیلی هم ربط نداره هاا زیاد دیدم ک با جلوگیری هم ب این مشکل برنخوردن  و زیاد دیدم دختران مجرد ...

آره میدونم خیلی عوامل هس که باعث تنبلی میشه یکیشم سردی بیش ازحدرحمه 

اما گفتن سزارین باعث ناباروری میشه گفتم بعد زایمان که جلوگیری میکنن دلیلش میتونه اون باشه

💞گل پـــونه خودش میدونه اگه بره دنیام یه زندونه ،واسه همه بی قراریام میدونه دواودرمونه.... 
دقيقا ،،من ميخواستم از اول بي حسي رو انتخاب كنم زنداداشم ماماست نميزاشت ميگفت سردرد كمر درد ميشي ولي ...

عزيزم ميگم شايد درصد زياديش شانس باشه.همون امپولي كه براي بي حسي نخاعي استفاده ميشه اگر سر سوزنش مناسب نباشه ميتونه با بر هم زدن تعادل مايع نخاعي مشكلات زيادي رو بوجود بياره.

2740
برای درصدی ن برای همه 

عزيزم ميگم كه اين هم يكي از عوامله.يعني زماني كه دارن دلايل زايمان ثانويه رو بررسي ميكنن اين هم قستي از اونه.علوم تجربي همينه ديگه.توي علوم تجربي هيچ چيز صد در صد نيست.

تمام زدن امپول بيحسي بستگي به مهارت دكتر داره

عزيزم من خيلي راجبش مطالعه كردم.خيلي وقتا اموزش درست به بيمار در خصوص مراقبت هاي بعد از اين نوع بي حسي داده نميشه و بيماران تا مدتها از سردرد هاي وحشتناك و كمر درد رنج ميبرن.خود سر سوزن مسيله خيلي مهميه كه تو كشور ما خصوصا الان به علت تحريم ها معلوم نيس چه كار ميكنن،و تبحر دكتر بيهوشي.همه اينا مهمه.