2737
2734
عنوان

نظرسنحی.... اسم

170 بازدید | 13 پست

این اسما قشنگه ؟؟؟ قدیمی نشده ایا؟یا زیاد

اسما. اریانا. هلیا

تعداد رای : 42
نظرسنجی
قدیمیه
8
19%
زشته
7
16%
قشنگن
18
42%
زیاد شده
9
21%
از ۵/۵/۹۸ این سومین کاربریمه 😑دوتاشو پشت سرهم ترکوندین 😑 بازم بترکونین تا بیام مثل وقیح تلافی کنم 😑حالا خود دانید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول آریانا بعد هلیا خوبه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2738

با عرض معذرت اسما که اصلا قشنگ نیست

سما خیلی بهتر از اسما هستش

آریانا قشنگه.

هلنا هم بهتر از هلیا

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

آریانا و هلیا خیلی قشنگن😍اما اسما خیلی بی  معنیه...یعنی چی اسم بگه رو بذاری نام‌ها😑😑😑😐

♡[خدای من همان خدای حیوانات است...🐾❤]♡..هرجا ببینم حیوونی رو دارن آزار میدن یا دربارش بد میگن برام مهم نیست که طرف کیه منم باهاش بد برخورد می‌کنم،حتی اگه بشه میزنمش..:)..تا وقتی حیوانات هستن منم هستم☺😁وجودم به وجود اونا وصله...❤😍همه‌ی زندگیم حیوانات هستن...با عذابشون منم عذاب میکشم و با خوشبختی اونا خوشبختم‌..❤نفسم بند نفس‌های حیوانات است🐾💜 مرغ مینام هم نفس و عمرمه...اسمشم آقا مانی🙄❤🕊