2737
2739
عنوان

چرا من ایندر حسودم😐

732 بازدید | 83 پست

دختر عمویه شوهرم ۱۸ سالشه

من‌۲۲ و شوهرم ۲۴

قبل اینکه من بیام عمه های شوهرم میخواستن دختر عموشو بدن بهش یعنی بزرگ شد با شوهرم ازدواج کنه

نباید شوهرم اینو بهم میگفت

از وقتی گفته با اینکه من زنشم همش استرس دارم اصلا شوهرمم اینطوری نیستا فکر نریض خودمه

عموش براش پول میریزه میگم نکنه شوهرم جذب پول بشه بره با دختر عموش

اخه یبار بهش گفتم دختر عموت دوستپسر داره گفت غلط کرده کلا ادم متعصبیه بخاطر همون نمیدونم از تعصب بود یا نه 

اعصابم خورد میشه وقتی دختره میاد خونه مادرشوهرم 

یا وقتایی من نیستم شوهرم میره خونه عموش

خیلی خرصم میگیره با اینکه بچست

همش میترسم شوهرم بره سمتش

چیکار کنم؟

ضامن که ‌❤‌رضا ❤باشَدمَن آهویِ دَر بَندَم،آقا بِطَلب حتماً کم میکُند از دَردم:) 

درکت میکنم

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

اگه ميخواست همونو ميگرفت

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حساس نشو ، خودت و اذیت میکنی با فکر و خیال

یه قانونی هست که میگه : هـمـیشـه ی جـوری زنـدگـی کـن کـه اگـه رفـتـی جــلـوی آیـنـه ، روت بـشـه بـه چـشـمـای خـودت نـگـاه کنی…
2728

دو تا کار رو میگم انجام بده؛

اول نکه به شوهرت بگو من به تلاش و پشتکار خودت ایمان دارم ما نیاز نداریم از کسی پول بگیریم چون تو میتونی بهترین زندگی رو بسازی

دوم اینکه به شوهرت بگو دوست دارم هر حا میریم با هم بریم ، لطفا تنها مهمانی نرو

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2738
دو تا کار رو میگم انجام بده؛ اآل اینکه به شوهرت بگو من به تلاش و پشتکار خودت ایمان دارم ما نیاز ندا ...

شوهرم ازش نمیخواد خودش هی میریزه 

بخدا روانی میشم 

نباید تنها بره خونشون باهاش مطرح کن مشکلتو با آرامش و بی دعوا 

بهش گفتم گفت اون بچست سارا میخواستمش مرض نداشتم با تو ازدواج کنم

اگه می خواست بره سمتش سی باره رفته بود  اصلا نمی ذاشت شما وارد زندگی اش بشید

خودشم همینو میگه

شوهرم ازش نمیخواد خودش هی میریزه  بخدا روانی میشم

به شوهرت بگو لطفا به عموت بگو ازتون تشکر میکنیم ولی تا نیاز مالی نداریم دیگه پول برامون نریزین، چون ما باید رو پای خودمون باشیم.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
بهش گفتم گفت اون بچست سارا میخواستمش مرض نداشتم با تو ازدواج کنم

بگو قبول دارم ولی فعلا کمی حساس شدم دلم میخاد یکم بیشتر به حرفام و خواسته هام توجه کنی 

اینو بگو از اون طرف رو خودتم کار کن که از فکرت بکنیش بیرون 

ولی همیشه زیر پوستی هوشیار باش 

این ینی سیاست 

2706