2733
2734
عنوان

باردارم درد دارم ميشه بياين

100 بازدید | 14 پست

از ديروز دلم و پايين كمرم درد دارم امروز بيدار شدم اول خوب بود ولي الان باز درد ميكنه هفته ١٦ باردارم خيلي نگرانم به نظرتون خطر داره

سونو ان تي رفتم جفتم پايين بود و طول سرويكس ٣٢ دكترم فقط منع نزديكي داد ولي حرفي از استراحت نزد ولي من خودم استراحت نسبي داشتم

هفته ١٨ انومالي دارم خيلي نگرانم😩😩😩😩

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اگه تونستی برو دکتر نتونستی استراحت کن اصلا بلند نشو فقط درحد دستشویی رفتن. فعلا یکی دو روز حمامم نر ...

خيلي ميترسم

دكترم برام سونو ننوشت خيالم راحت ميشد از هفته ١٢ تا ١٨

سرویکست یکم کم بوده ینی تو محدوده پایین هست. جفتتم که پایینه باید خیلی استراحت کنی که بره بالا.  ...

ديروز خونه رو جاروبرقي كردم البته خيلي آروم بعدش دردم شروع شد حالا نميدونم چيكار كنم خيلي ناراحتم

2738
خيلي ميترسم دكترم برام سونو ننوشت خيالم راحت ميشد از هفته ١٢ تا ١٨

شاید نیاز ندیده. چقد مونده به آنومالی؟ 

استراحتو. بیشتر کن اصلا وسیله برندار، زیاد راه نرو. از فرنگی استفاده کن. پله بالا پایین نرو که تا آنومالی انشاالله جفتت بره بالا. 

🖤
ديروز خونه رو جاروبرقي كردم البته خيلي آروم بعدش دردم شروع شد حالا نميدونم چيكار كنم خيلي ناراحتم

نباید میکشیدی  عزیزم. نترس اصلا استراحت کن فقط اگه دیدی خدای نکرده دردت شدید و انقباض شد حتما برو بیمارستان. 

من هفته 27هستم همش دلدرد و کمردرد دارم بااینکه جفتم پایین نبود و سرویکسم 35.

🖤
شاید نیاز ندیده. چقد مونده به آنومالی؟  استراحتو. بیشتر کن اصلا وسیله برندار، زیاد راه نرو. از ...

استراحت ميكنم فرنگي هم استفاده ميكنم ولي ديروز جاروبرقي كشيدم فكر نميكردم خطر داره

2706