2737
2734
عنوان

عکسشوب مامانم نشون دادم گف چه زشته دلم خیلی شکست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 110 پست

مامان منم وقتی شوهرمو نشون دادم رفت به خواهرم گفت خاک تو سرم دختره خل شده این چیه دیگه  الان میگه تموم دنیا یه طرف داماد کوچیکم یه طرف عاشق شوهرمه اصلا نگران نباش قیافه عادی میشه اما اخلاق خوب هر روز بیشتر جلوه میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میگفتی برا من جذابترینه چی میگن خدایی اینا

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728

خواسته یکم سیاست مادرانه داشته بشه مثلا پرو نشی اگ شرایطش خوب باشه برا چی مخالفت کنن مهم تویی ک قرار باهاش زنگی کنی و صورتش و ببینی و بپسندی.با خواهرش چرا بگو با خوانواده بیان دیگ

خب عکسشو بزار من ازش تعریف کنم حالت جا بیاپد

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2738
چجوری فهمیدی اخلاقش خوبه وقتی باهاش زیریه سقف نرفتی

دیگه نمیشه که اول بره زیر یه سقف تا اخلاقشو بدونه ۷۰ درصد اخلاق رو میشه تو دوران دوستی شناخت اگه عشق چشماتو کور نکرده باشه اون ۳۰ تای دیکه ام با زندگی زناشویی

مرد باید اخلاق داشته باشه قیافه میخواد چکار. همینکه خودت خوشت اومده کافیه دیگه

خب چیکارکنم چی بگم ک قبول کنن اخه من خیلی حرف زدم اول خوشحال شدبعدعکسشوک دیدگف چ زشته  بگم باخواهرش بیادخودشون صحبت کنن؟؟

ببخشیدا ولی ازقدیم گعتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد...مامانتو ول کن این دوره زمونه قیافه براآدم زندگی نمیشه اگه طرف اخلاق داره و مرد زندگیه و به دلت نشسته بیخیال حرف بقیه شو و بله رو بده..

خب چیکارکنم چی بگم ک قبول کنن اخه من خیلی حرف زدم اول خوشحال شدبعدعکسشوک دیدگف چ زشته  بگم باخو ...

اره بگو بیان 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706