2733
2739
عنوان

کی پسرشو بعد یه سالگی ختنه کرد🙁🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 4295 بازدید | 68 پست
من میخوام بیهوشی کاملش کنن بعد ختنه کنن بیشتر نگران بعدشم ک نباید حرکت کنه و من نمیتونم کنترلش کنم

خب پس باید بزاری بزرگ تر شه.الان بیهوش نمیکنن.بعدم اگه زبان تازه میخاد باز کنه و حرف بزنه.ممکنه ختنه کنی بترسه دیر حرف بزنه

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
من میخوام بیهوشی کاملش کنن بعد ختنه کنن بیشتر نگران بعدشم ک نباید حرکت کنه و من نمیتونم کنترلش کنم

وای نه!!!!!!بیهوشی کلی ضرر داره برا بچه بعدشم اگه خدای نکرده حساسیت داشته باشه چی؟؟؟

خواهر من تو ۳ سالگی عمل کرد زیر عمل ایست قلبی کرد خدا بهمون رحم که برگشت

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واله من روز بعدش راه میرفت .فقط یک ساعت اول اذیته و وقتی داره ختنه میشه بعدش دیگه اوکیه

وای یعنی نترسم و ببرمش ختنه یا بزارم شش سالگی

پس دکترش نگفت ک چند روز راه نره یا فعلن نمیتونه بشینه

2740
خب پس باید بزاری بزرگ تر شه.الان بیهوش نمیکنن.بعدم اگه زبان تازه میخاد باز کنه و حرف بزنه.ممکنه ختنه ...

ی سال ب بالا رو ک شنیدم بیهوش میکنن

اره داره زبون باز میکنه اونقد تو سر خودش میزنه

میترسم بیشتر  بچم تا بچه بود همش درگیر کولیک بود تا ۹ و ۱۰ ماهگی تازه خوب شده بود  دیگ ن ...

بچه منم هم کولیک داره هم رفلاکس ولی ۲۰ روز پیش بردمش ۲ ماهش بود خودم قبلش اینقد گریه کردم به زور بردمش ولی اصلا اذیت نشد

میترسم بیشتر  بچم تا بچه بود همش درگیر کولیک بود تا ۹ و ۱۰ ماهگی تازه خوب شده بود  دیگ ن ...

اتفاقا تو کولیک بهترین زمانه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2706