2733
2734
عنوان

کی پسرشو بعد یه سالگی ختنه کرد🙁🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 4295 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من که دیگه میگم برا شب دامادیش خودش میره ختنه میکنه

اتفاقا تو محله ی ما یکی بود همینجوری شد..حدودا ۲۰ سال پیش .مادر شوهرم تعریف میکرد میگف شب حنابندون رفت ختنه کرد به عروس گفتن یهفته صبر کن تا چیزه شوهرتو راست و ریست کنیم بعد بدیم دستت😐😐😐😐

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

من پسرمو یک ماه و نیمگی بردم سه روز اذیت شد بعد خوب شد فکر نمیکنی یکم دیر اقدام کردی خب الان بیشتر اذیت میشه 

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
یک سال و دوماه، چون قبلش رفلاکس داشت و خیلی اذیت بود نمی خواستم دردی به درداش اضافه.کنم، همه چی هم خ ...

چند روزه خوب شد 

بعد نمیخواست تحرک داشته باشه؟

چجوری کنترلش کردی

2706