2733
2734
عزیزم من میخوام چیزی جذب کنم چیکارکنم؟

روز دوم دوباره۱۰ تا از نعمت هات رو مینویسی مثل پدر مادر خورشید ماه سلامتی دارایی هات....و اخر سر ۳بار میگی سپاس گزارم...و اخر شب یه سنگ باید پیدا کنی سنگ رو تو دستات بگیر و ب امروزت فکر کن ببین بهترین اتفاقی ک امروز برات افتاده چی بوده وبخاطرش خدارو شکر گن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم هستم حالا امشب باید تمرین شماره 2 رو انجام بدیم؟

نه از روز اول شروع کن.روز اول۱۰تا از نعمت هات رو بنویس و شکر گزاری کن.و روز دوم دوباره۱۰نعمت بنویس و شکر گزاری کن شبش هم سنگ جادویی 

2740
راجب این سنگه یه کم توضیح بده یه سنگ پیدا کردیم بعد چیکارش کنیم؟

از فردا شب هر شب تا۲۸ روز تمرین اول و دوم و...ادامه پیدامیکنن.سنگی پیدا کن . سنگی که کف دست جا بگیره و بتونی دست خود را به دور آن مشت
کنی. سنگی که لبه های تیز و خشن نداشته باشه بهش میگن سنگ جادویی.

ببخشید هر روز تایپیک میزنید  در موردش؟ اگه گذاشتید چه وقتایی

ببین هر تمرینی که من توی تاپیک میزارم هر روووز باید انجام شن یعنی تا۲۷روز اینده تک تکشون رو هر روز انجام میدی و روزی یک تمرین اضافه میشه.من هرشب یا عصرهاتمرین روز بعد رو اینجا میکذارم

خوب بعد دستمو دورش مشت کردم باهاش چیکار کنم؟

شبا قبل خواب فکر کن به اتفاقات اون روز.و بهترینش رو ب یادت بیار.دستتو دور سنگ مشت کن و اول شکر گذاری کن بخاطرش بعد بخواب

2706