2737
2739
تاپیک قبلی چرا ترکید؟ داشتم کامنت میذاشتم آخه چیکار به سگ دارن من نمیدونم..‌‌..سگ به این مهربونی و ...

ني ني يار ٣ تعطيلش كردن

و با توجه به قوانين سايت كارشون منطقي و درست بوده

من زيادانظباط ندارم متاسفانه -الان قديمي ترين چيزي كه دارم شوهرمه اونم حسابه يانه  

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من یه مداد اتود فلزی دارم.وقتی دبیرستانی‌ بودم با جمع کردن مول تو جیبیام خریدمش..اون زمان خیلی گرون ...

ماركش چيه؟

عكسش رو داشتيد نشون بدين ببينيم 

خريد لوازم التحرير دوست داريد؟ 

2740

شوهرم  هشت ساله دارمش😫

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
ماركش چيه؟ عكسش رو داشتيد نشون بدين ببينيم  خريد لوازم التحرير دوست داريد؟

من انقدر لوازم تحریر دوست داشتم که نقاش شدم بخاطرش

کاربری اولم برا سال ۸۷ بود ترکید.کاربری دومم ایراد داره پسش نمیدن.
من زيادانظباط ندارم متاسفانه -الان قديمي ترين چيزي كه دارم شوهرمه اونم حسابه يانه    

خدا براتون نگهش داره 

به زودی عتیقه میشه😉😉😉

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا

قدیمی ترین چیزی که دارم یه فیل شیشه ای کوچولو هستش که آویز جا کلیدیه و زمانی که فقط ۵ سالم بود شوهر عمم بهم دادش😎 الان ازدواج کردم و دادمش شوهرم😉

خــــدا امیــد من است...
من به عنوان یادگاری بچگیام از اون دمپایی ها که جلوش گرد بود وقتیم پات میکردی گرمت میشد پاهات داارم ق ...

جاریم ۳۶سالشه،یه دمپایی نارنجی جلوبسته داره

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
2706