2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دبی

اون قبلا مد بود

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2728

وای

چطوری عاشق یه پیرمرد شدهههه

حالاکاری ندارم به متاهل بودنش

اما اینا تو دو دهه متفاوتن

وای من یه مدت ازفردی خوشم میومد نمیدونستم متاهله یا مجرد

نتونستمم بهش بگم...

اما خوب که فکرکردم دیدم در حداینکه فقط میتونه کنارم باشه و مثل پدرم ازش راهنمایی بخوام هستش.

اخلاق آقاهه هم عالی بود به نظرم

اما واقعا جای پدرم بود سنش 

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
ی خواستگار وعاشق خیالی مینداختین سر راهش با کلک  تنها راهش همینه

باور میکنید این قبلا ی نامزد داشت گذاشت رفت الان اومده میگه گوه خوردم بیا به هم برگردیم اصلا میگه طرف من نیا خدایی نکرده علی ببینه ناراحت میشه کلی پیعام پسخام داده از طریق همه دختره اما فک کنم عقلش رو از دست داده  

2738
باور میکنید این قبلا ی نامزد داشت گذاشت رفت الان اومده میگه گوه خوردم بیا به هم برگردیم اصلا میگه طر ...

بریم اسمونوبزاریم علی شاید فرجی شد

زن نباس داداش داشته باشه! خوبیت نرره آدم زنش عمه شه!
اگه ترکیه نبود این ایرانیا کجا فرار میکردن :/

داره میره با پیرمرده عشق و حال فرار کدومه از بس وقیحه جلو بابا مامانم میگه دعا کنید با نی نیم برگردم بابام میگه وقیح مگه تو شوهر داری اصلا بابام قاطی کرده بلند شده اومده خونه  

داره میره با پیرمرده عشق و حال فرار کدومه از بس وقیحه جلو بابا مامانم میگه دعا کنید با نی نیم برگردم ...

شما چ انتطاری دارید 

از این دختر عمه 

این تربیتش مشکل دار بوده 

فانتزیای عجیب داره 

درکش کنید 😎🙄

فارس. وراوی...❤❤❤
2706