2737
2734
عنوان

گربه

1443 بازدید | 116 پست

میخوام گربه بخرم اما میگن اگه موی گربه بیاد تو خونه نمازت درست نیس

اره؟

اخه چ دلیلی داره ک موش نجس باشه اونم یکی از افریده های خداس دیگه😐

میتونین ی ایه ای  بیارین  ک ثابتش کنه؟ایه شو دیدین  ؟

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗

موش(منظورم موی گربس)

مامانم میگه پاشو برو نون بگیر میگم من امروز تولدمه نباید کار کنم😌میگم مامان شام چی داریم؟؟!میگه منم امروز زاییدم نباید کار کنم😎...راس میگه خب چی بگم😐🖤*******هر وقت یکی تو مسیج دیر جوابمو بده منم تایمر میزارم همونقدر دیر جواب میدم😌#کینه_ای_باشیم😌******* آدمای اطرافت هرچقدرم که بد بودن یا بد میشن؛تو بد نباش(ببخش اما فراموش نکن) *******هر موقع یکی یه بدی در حقت کرد نگو خدا جوابشو بده ، خدا مهربونه میبخشه ...خودت پوستشو بک‌ن👌🏼🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گربه موهاش خیلی میریزه هاپو بخر😍

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2728
2738

هم سگ موهاش میریزه هم گربه بستگی به فصل و نژادش داره

من خوراکمه زمین بخورم👇👇👇👇                                    تا پاشمو و وایسمو دوباره از سر💪✌❤
اونم میریزه بابا

اخه موی گربه نازایی میاره و اگه تو ریه هم بره خطرناکه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

از هاپو میترسم تازه اونو ک اصلن بگیرن برام چون میگن خودش نجسته😑😐

اینا همه چرنده که یه عده حزب الهی بافتن . شما نمازتو بخون گربتوهم نگه دار اونهایی که حیونا رو ازار میدن و نماز میخونن جاشون جهنمه شک نکن

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

از نظر پزشکی میگن شاید

یکی از آشناهامون اصلا به گربه دس نزده بودا، ولی یه کوچولو از طریق باد رفته بود تو دهنش، آخرش معدشو عمل کردن

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
2706