2737
2739

من غذا خودمون میخوره اما جدا 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با احترام رفتار میکنم،و با هم سر یک سفره غذا میخوریم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

من خودم مشکل دارم‌نمیتونم کارخونه زیاد  انجام بدم ولی خیلی خجالت میکشم همجنس من بیاد خونه من کار کنه بهش پول بدم یجورمعذب میشم خودمم واقعا نیاز دارم یکی کمکم باشه😔

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

اگه ساعت طولانی باشه آره غذا میدیم 

سرمیز هم بستگی به جمع داره اگه تنها باشی میتونین باهم بشینین

ولی اگه با خانواده ای معمولا خودشون راحت نیستن سعی کن اول غذای اونو بکشی بخوره که بد نباشه بعد که تموم شد میز خودتونو بچین

زياد حرف نزن باهاش چون اكثرا شروع ميكنن از بدبختي هاشون گفتن اونم به طور اغراق اميز 

غذا رو براش جدا ميذارم اگه شوهرم نباشه مياد با ما ميخوره ولي اگر باشه جداميخوره

حقش رو دقيق حساب كن بگن مثلا امروز شد ٧٠ تومن

ولي اينوصد تومن سي تومن هم عيدي مثلا

ولي همون اول نرخشو جا به جا نكن

روزی ک همسرم نیس میاد خانومه بله کنار خودم میشینه غذا میخوره چایی میدم بهش 

اتفاقا قیمه داشتم اون روز ک اومده بود 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

باهم ناهار میخوریم .ایشون خانم بسیار کم حرف و متشخصیه من خوشم میاد ازش الان چندساله ماهی یا دوماهی یکبار میاد و میبینمش هنوز چیز زیادی از زندگیش نمیدونم اما با مامانم بیشتر حرف میزنه.

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

یه خانم میارم که میشناسمش. غذا درست میکنم باهم میخوریم چون شوهرمم وقتی اون هست نمیاد خونه. چای و میوه هم باهم میخوریم. چون دوتا بچه معلول داره برای اونام همیشه غذا و میوه و خوراکی میفرستم

🖤
2706