2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهمونات کیان؟چند نفرین؟

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2731

فینگر فود های مختلف( سالاد الویه ، سوسیس ، کالباس ، میگو ، کوکو سبزی ، پیراشکی گوشت ، کشک بادنجون) از هر کدوم یه ذره درست کنی کلی تنوع غذایی میشه 

غذای اصلی هم جوجه یا زرشک پلو ، کوبیده 

2738
مبارک باشه مهمونها کین؟؟خودی یا غریبه هم هست؟؟چند نفرن تو رو خدا خودتو خسته نکن برای یه چند ساعت ...

خوب اخه نمیشه که چیز دم دستی گذاشت جلوشون کتلت و الویه ضایع اس.سالی یه بار کلا میان خونمون اکثرا کادو هم خوب میدن

باقالی پلو با مرغ و لازانیا سالاد ماکارانی و سالاد فصل اگه دوست داشتی سوپم بذار ولی خب من خودم باشم نمیذارم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
خوب اخه نمیشه که چیز دم دستی گذاشت جلوشون کتلت و الویه ضایع اس.سالی یه بار کلا میان خونمون اکثرا کاد ...

نه دیگه واسه یه همچین مهمونایی نبایدم کم گذاش

نامردیه

به هر حال مبارکه

به نظر من که دو سه تا  غذای ساده ولی دهان پر کن باشه بهتره

پیشاپیش مبارک باشه صد و بیست ساله بشه الهی  

2706