2733
2734
عنوان

کسانی که فرزند سید وسیده دارن💖پویش عیدغدیرخم

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 58 پست
روز عید یه بسته فرهنگی شامل کتاب شعر کودکانه درباره امام علی علیه السلام،بادکنک باتم غدیر،شکلات های ...

😍👌👌👌👌

احسنت

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ماهم که آدم نیستیم دیگه

عزیز دلم خوش اومدی ما میتونیم ازنظرات ارزشمند شما استفاده کنیم تا عید غدیر زیباتر برگزار بشه،واینکه خواستم کار فرهنگیمو به کسانی که فرزند سید دارن یاد بدم شاید دوست داشته باشن انجام بدن،خوشحالم که اینجایی😘

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
عزیز دلم خوش اومدی ما میتونیم ازنظرات ارزشمند شما استفاده کنیم تا عید غدیر زیباتر برگزار بشه،واینکه ...

مرسی عزیزم چقدر مهربونی کاش ماهم سید بودیم

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
2738
من شبش اقوام خودم و شوهرمو میگم شام

قبول باشه ازتون😍من چراغونی وآذین بندی هم دارم،جاهای که محصول فرهنگی دارن باتم غدیر میتونی خونه روزیباتر کنی،البته فقط پیشنهاد گلم

من سیدم تازه دوشرفه💃💃💃

دعا کنید برای یه بیمار تصادفی انشالا جد شما سادات کمکش کنه

تو ای سی یو هست

حمد بخونید الان براش

دارم دق میکنم خدا😭😭😭😭

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
مرسی عزیزم چقدر مهربونی کاش ماهم سید بودیم

لطف شماست ،منم به کمک خدا خادمم،خیییلی عید بزرگیه وماهم شیعه مولا امیر المومنین هستین حتی شیعه واقعی هم نباشیم محب هستیم هرکس هرکار بتونه تواین راه برداره خیییلی خوبه

لطف شماست ،منم به کمک خدا خادمم،خیییلی عید بزرگیه وماهم شیعه مولا امیر المومنین هستین حتی شیعه واقعی ...

قطعا همینطوره...خب راهنماییم کن تا منم بتونم یه کاری کنم؟

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
شوهرم سید هستن هر سال عید غدیر اقوام میرن خونشون عیدیم ب همه میدن    

میتونی توجمع کار فرهنگی بکنید مثلا برای بچه های فامیل اگه همسرت براش مقدوره هدیه بگیره درحد حتی یه برچسب،واین خاطره خوب از روز عید براشون ماندگار میشه،اگه دوست داری کار دیگمون رو بگم

دعا کنید برای یه بیمار تصادفی انشالا جد شما سادات کمکش کنه تو ای سی یو هست حمد بخونید الان براش د ...

ایشالا کارش درست میشه 

خوندم دوسه بار

اسمه خودشو مادرشو بهم بگو براش یه دعا درست کنم زود خوب بشه 

قطعا همینطوره...خب راهنماییم کن تا منم بتونم یه کاری کنم؟

من خودم نظرم بیشتر روی بچه های پاک ومعصومه مثلا ماتوانمون درحد 50تابسته فرهنگی بود سال گذشته،شاید شما بتونی باگروه دوستانت شبیه این کار روتومحل خودتون که بالاتر توضیح دادم انجام بدید،یاطرح خوندن ومباحثه خطبه غدیر روبین نوجوانهای اطرافتون بزارید،یه دورهمی وجشن وشادی اون روز برگزار کنید،شیرینی وشکلات بین مردم پخش کنید وعید روتبریک بگید

2706