2733
2734

اول اینو بخونین👇

یه دفعه ای اینجوری شد هر چی میزنم روش صفحه برای یک ثانیه سفید میشه و میاد بیرون اصلا برنامه رو باز نمیکنه

حافظه گوشیم پر نیس

برنامه رو پاک کردم و از پلی استور آخرین ورژنش رو نصب کردم، گوشیمو ریستارت کردم باز نشد

کش برنامه رو پاک کردم اما دیتا رو نمیخوام پاک کنم چون همه چیزایی که توشه پاک میشه😞

اندرویدمم 4.4 هست

چیکار کنممممم من بدون اینستا میپوکم😶😩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زبان گوشیت فارسیه نه.برو حافظه پنهان خود اینستات پر شده خالیش کن حتما حتماازونه باید بپاکی راه نداره بعد زبان گوشیتو انگلیش کن  بعد دوباره گوگل پلی اینستا نصب کن.سوال دیگه نپرس همینم به زور تایپیدم دستام رمق نداره

2738
وای ارررررررره مامان  جانه من کشت منو هی براش حذف و نصب زدم بازم گیر داره اخر سر ی وژن قدیمیشو ...

اندروید گوشی منم قدیمی شده😑 ولی آخه چرا یه دفعه ای اینجوری شد... چند ماه با این نسخه اینستا کار میکرد

زبان گوشیت فارسیه نه.برو حافظه پنهان خود اینستات پر شده خالیش کن حتما حتماازونه باید بپاکی راه نداره ...

زبان گوشیم انگلیسیه😭

حافظه پنهانشو پاکیدم درست نشدددد

اندروید گوشی منم قدیمی شده😑 ولی آخه چرا یه دفعه ای اینجوری شد... چند ماه با این نسخه اینستا کار میک ...

منه طفل معصوم ک اصن از ابان گوشی ندارم  خبر از دنیا ندارم  

درخیال روزهای روشنم..
وختی هک شی مشخصع دیگع نشونه هاشو ت نت میتونی بخونی یع عده مریضن دیگع شایدم مشکل دیگه ای داشته باش ...

تو اینستا وقتی هک شی برات پیام میاد از فلان شهر log in کردید و اگه اینطور نباشه میتونی بندازیش بیرون

برای خواهرم پیش اومد. خودش به دوستش رمزشو داده بود یه چیزیو چک کنه این پیام براشون اومد. و برامون جالب بود.

اگه مدل گوشی ( منظورم اندروید و ios هست) فرق داشته ایمیل بهت میاد

وای ارررررررره مامان  جانه من کشت منو هی براش حذف و نصب زدم بازم گیر داره اخر سر ی وژن قدیمیشو ...

به جهنم هکر میاد میبینه عکس گل و بلبل گذاشتم میخوره تو ذوقش😂😂

2706