2733
2739
عنوان

بچه ها يه نظر ميدين شما بوديد چيكار ميكرديد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 68 پست
اين خيلي طبيعيه ك ميون اون همه نوه كه هستن با يكي صميمي تر باشه و بيشتر دوسش داشته باشه  منم ي ...

اها اخه اون پسره و به يه دختر خاله كوچيكتر از خودش اينطوري توجه داره يكم حساس شدم شايد 😔😔

مرسي كه جواب ميدي،نه كه چيزي بينشون باشه ولي همش فك ميكنم وقتي ميبينتش تو ذهنش منو با اون مقايسه ميك ...

دفه بعد بگو پس حالاک فلانی داره من نمیگیرم..بگو خوشم نمیاد مث کسی لباس بپوشم..خیلی عادی بگو ک فک نکنه منظوری داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقريبا يه ساله عروسي كرديم   مثلا سر جهيزيه يه حرفي زد ناراحت شدم گفتم نه خيلي هم خوبه از ...

خب یبار بهش بگو چرا همش اونو مثال میزنی 

کس دیگه ای به ذهنت نمیرسه 

من چکار به اون دارم تو منو اینجوری انتخاب کردی مگه قراره من شبیه اون بشم میخواستی اولش نگاه کنی

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
بگو فلانی به ما چه مربوط؟ من بودم میگفتم میرفتی با فلانی ازدواج میکردی من هم دفعه بعد با ادم باشعور ...

همينو گفتم ولي مشكلم اينه كه مث خوره افتاده به جونم و وقتي تو مهمونيا ميبينم دختررو بهم ميريزم مخصوصا وقتي توجه  شوهرمو ميبينم 

2728
اها اخه اون پسره و به يه دختر خاله كوچيكتر از خودش اينطوري توجه داره يكم حساس شدم شايد 😔😔

ي كوچولو بهت حق ميدم حسودي كني🙈

چون بين ماها رابطه با جنس مخالف و دوستي دوستانه باهاش جا افتاده نيست 

ميدوني كه چي ميگم 

ولي اگه گارد بگيري فقط خودت اذيت ميشي 

من حس ميكنم دوسش داره چون دخترخالشه و چيزي جز اين نيست

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
خب یبار بهش بگو چرا همش اونو مثال میزنی  کس دیگه ای به ذهنت نمیرسه  من چکار به اون دارم ...

اوهوم ،بايد بهش بگم حتما ولي همش فك ميكنم شايد قبلا خواستگارش بوده بهش ندادن كه انقد مشتاق اينه 😔😔

مامانشم خيلي دوستش داره اين دختتروو همشش ورد زبونشه 

چارتا كار نمدي درست ميكنه مامان شوهرم گير داده بود به شوهرم كه بهش پيام بده بگو براي تو ماشينت يه دونه برات درست كنه 

مرسي عزيزم از حس خوبي كه دادي 

خواهش ميكنم🌷😍

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2740

بنظرم خودتو بی تفاوت نشون بده سرتو شلوغ نشون بده تیپای خاص و باکلاسی بزن ولی ن مثل اون. سبک متفاوت خودتو داشته باش‌..بهش اصلا غر نزن و سعی کن ازش نظر نخای کار خودتو بکن...اینطوری نظرش جلب میشه..وقتی یچیری خریدی قایمش کن نبینه بذار وقتی تو تنت دید سورپرایز بشه

اوهوم ،بايد بهش بگم حتما ولي همش فك ميكنم شايد قبلا خواستگارش بوده بهش ندادن كه انقد مشتاق اينه 😔😔 ...

درکت میکنم یبار دختر خاله شوهرم که همش ارایش میکنه و اینا با شوهرم دست داد من اینقددرررر بدم اومد بعد گفتم به سوهرم که میری جهنم با نامحرم دست دادی میگه ما از اول همینجوریم.حالا پسر دایی منم بمن دست میده اون چیزی نمیگه

شاید چون باهم صمیمی تر هستن نسبت به بقیه فامیل من خودم  با اینکه متاهلم ولی با پسرعموم خیلی صمیمیم و دوستش دارم از دوست داشتن منظورم مثل داداشم هست چون باهم بزرگ شدیم

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
بنظرم خودتو بی تفاوت نشون بده سرتو شلوغ نشون بده تیپای خاص و باکلاسی بزن ولی ن مثل اون. سبک متفاوت خ ...

دقیقااااا

درکت میکنم یبار دختر خاله شوهرم که همش ارایش میکنه و اینا با شوهرم دست داد من اینقددرررر بدم اومد بع ...

اخه اگه باهمه فاميل اينجوري باشن ادم حساس نميشه ميمه براي اينا عاديه ولي رو يكي اينطوري زوم باشن 😔😔😔

بنظرتون اينكه دقيقا رنگ جوراب دختره يادش بود طبيعيع؟؟ چن تا دختر خاله داره ولي كلا هر چي بخواد مثال ...

خب بنظرش خوشتیپه شاید 

اگه بهش نظر داشت ک جلوی شما تابلو نمیکرد عزیزم 

2706