2737
2739
عنوان

بچه ها يه نظر ميدين شما بوديد چيكار ميكرديد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 68 پست
خب راستش نمیدونم...ولی ن خیلی زیاد برو ک ب زود زود دیدنش عادت کنه و ن خیلی دیر ک فک کنن خبریه یا مشک ...

اره عزيزم خوب متوجه شدي،متاسفانه اعتماد به نفسم پايينه 

مدام فك ميكنم تو دلم قبلا خواستگارش بوده بهش ندادن و اين هنوز بهش فك ميكنه ،بنظرت حالا اهميت داره؟يني اصلا خواستگارش هم بوده باشه الان مهمه؟

خيلي كاراي هنري انجام ميدم ذوق ميكنه جلوي من ولي اصلا جلوي خانوادش ميترسه انگار ازمن تعريف كنه 

خب تعریف نکنه مگ خانوادش میخان برات چکار کنن..مهم همسرته...اگ دوسداری کاراتو ببینن وقتی میخان بیان خونتون یجورایی بذارشون جلو چشم...ولی یجوری ک ضایه نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب تعریف نکنه مگ خانوادش میخان برات چکار کنن..مهم همسرته...اگ دوسداری کاراتو ببینن وقتی میخان بیان خ ...

تو چقد خوبي!مرسي عزيزم 

نه اخه اونا خيييلي عادت دارن از خودشون تعريف ميكنن و مامانشم كه ماشالا يه سره از خودشو دخترشو خواهراشو اين خواهرزادش تعريف ميكنه 

اره عزيزم خوب متوجه شدي،متاسفانه اعتماد به نفسم پايينه  مدام فك ميكنم تو دلم قبلا خواستگارش بو ...

مردا ک عاشق هزار نفر میشن...آخرش فقط با اونی ک از همه بیشتر عاشقش شدن ازدواج میکنن...اگ دوست نداشت ک سراغت نمیومد...تو همین ک اعتماد ب نفست بالا باشه کافیه

2728
تو چقد خوبي!مرسي عزيزم  نه اخه اونا خيييلي عادت دارن از خودشون تعريف ميكنن و مامانشم كه ماشالا ...

خوبی از خودته عزیزم من فقط بلدم از این نسخه ها واسه دیگران بپیچم موقه خودم ک میرسه نمیتونم خودمو کنترل کنم😂😂..آره از این آدما دور وبرم زیاده...اهمیت ب حرفاشون نده بیشتر جذبت میشن...حالا کارتو ک ببینن میگن چ چیزایی بلد بوده و رو نکرده

2738