2737
2739
بهش ی کلام گفتم چرررااا؟؟؟

دختر عموی پدر من هم با پدرم دوست شد بیست سال ازش کوچکتره از بچه گی سر سفره ما بزرگ شده بود و اجبار کرد پدرموکه طلاق بگیره و شش تا بچه و مادرم رو آواره کرد

عاشق دوچرخه 🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️ و تفریح و گوش دادن به موسیقی خصوصا عشقم ❤معین❤
همه چی از اتاق خواب شروع میشه  وقتی ی مرد همه جوره ساپورت بشه همه چی براش تکراری میشه وقتی خان ...

بخدا مردی ک ذاتش کثیف باشه ب این چیزا نیست

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خب هرچی گفت نباید میگفتی چشم..الانم خیلی شیک و مجلسی برو با دادو بیداد آبروی دختر عموتو ببر.مه ...

من مامانم بخاطر این کارای بابام سوخت و ساخت بخاطر بچه هاشش الان بابام بعد چند سال پشیمونع ک دیگع سودی نداره من نمیخوام مث بابام بشم

2728
دختر عموی پدر من هم با پدرم دوست شد بیست سال ازش کوچکتره از بچه گی سر سفره ما بزرگ شده بود و اجبار ک ...

😱😱😱😱😱😱چطور روشون میشه واقعا 

چ بی حیان 

خدایا هیچوقت مارو جاشون نذار

2738
همه چی از اتاق خواب شروع میشه  وقتی ی مرد همه جوره ساپورت بشه همه چی براش تکراری میشه وقتی خان ...

پس این همه مردا برامازناکم میذارن دلیل میشه بریم خیانت کنیم وبایکی دیگه باشیم چرامازنا همیشه بایدمرداروساپورت کنیم چرااینقد خودمونو بدبخت وپیرکنیم ولی اون بره خانوم بازی کنه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
اره اینو میدونم کسی ندارم ک برم خونش ماکان و بابام دوتاشون مریضن کی خرجیم بده

مهریتو بگیر بزار بانک البته اگه بدن بدی ایران اینه آخه دخترم کوچیک چطور بری سر کار الهی بمیرم برات 

بچه دختر از نوزادی تا ۷ با مادره ۷ تا ۹ با پدر و ۹ به بعد از خود بچه میپرسن ... از این حیوون جدا شو ... یه گروه فامیلی هم تو واتساپ بزن چتهاشو با شوهرت بزار . مهریتو سریع بزار اجرا 

...
2706