2737
2739
پس بیخیالش شو.دیگه فایده نداره بمونی الان روشم واشده.ممپیامارو بردار ببر برو خونه ی بابات به پدرت نش ...

من داداشم وکیله دلم برا دخترم میسوزه نمیدونم بدنش ب من یا نه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اولین انتقاد رو به دختر عموت بگو که یک عمره باهم فامیل هستید و به راحتی وارد زندگی یه زن که هم جنس خودش هست میشه 

عاشق دوچرخه 🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️ و تفریح و گوش دادن به موسیقی خصوصا عشقم ❤معین❤
عزیزم همه چی که رابطه و اینا نیس کلا تا یکی مینویسه شوهرم خیانت کرده میگن حتما کم گذاشتی براش

همه چی از اتاق خواب شروع میشه 

وقتی ی مرد همه جوره ساپورت بشه همه چی براش تکراری میشه وقتی خانومش موهاشو خرگوشی ببنده تو خونه و شوهرش ببینه براش تکراری میشه ی خانوم با موخرگوشی تو خیابون ببینه ب چشش نمیاد چون قبلا دیده قشنگترشو 

اینطوری ک خیانت کم میشه 

2728
2738

عزیزم خب هرچی گفت نباید میگفتی چشم..الانم خیلی شیک و مجلسی برو با دادو بیداد آبروی دختر عموتو ببر.مهریه تم بذار اجرا حالشو ببر،ولی من که میدونم تهش یه چند روز قهر میکنی با شوهرت،با دختر عموهه هم قطع رابطه میکنی همین و نظرات ماهم همش الکیه،چون زنها تو ایران یاد گرفتن که تو سری خور و وابسته باشن و خیانت رو با جمله ی ( خب مرده دیگه،گول میخوره وسوسه میشه) توجیه کنن

من داداشم وکیله دلم برا دخترم میسوزه نمیدونم بدنش ب من یا نه 

تا هفت سالگی میدن به تو.بعدشم مطمئن باش اون بعد از هفت سال نمیاد بچه رو پس بگیره یا اگر شرایط مالیت خوبه جای مهریه بگیر برو.چه بهتر که وکیله اصلا با داداشت مشورت کن

همه چی از اتاق خواب شروع میشه  وقتی ی مرد همه جوره ساپورت بشه همه چی براش تکراری میشه وقتی خان ...

حرفای شما درست

بعضی از مردا هم هستن که کلا چه بهشون برسی چه نرسی خیانت میکنن چوووووون

تنوع طلبن 😉

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
اره خاک تو سرش هیچیم نداره

خاک توسرشون ..اگه یه چی داشتن چه میکردن

خوب مهریه تو ک میتونی بگیری

ولی اگر میخوای جدا بشی و ابروش مهم نیست برات ابرو دختر عمو ت  وببر

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
همه چی از اتاق خواب شروع میشه  وقتی ی مرد همه جوره ساپورت بشه همه چی براش تکراری میشه وقتی خان ...

شاید  باور نکنی من همهههه کار براش کردم هررر مدلی بگی گشتم هررر چیزی بگی پوشیدم هرررر کاری دوس داشته کردم 

امشب بهش گفتم مگه من چم بود ی کلام بهم بگو

حرفای شما درست بعضی از مردا هم هستن که کلا چه بهشون برسی چه نرسی خیانت میکنن چوووووون تنوع طلبن 😉

اره دقیقا

ربطی ب زن نداره

ربط ب ذات مرد داره

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
حرفای شما درست بعضی از مردا هم هستن که کلا چه بهشون برسی چه نرسی خیانت میکنن چوووووون تنوع طلبن 😉

اره این هس برا اینجور مردا باید بیخیال بود و سعی کرد مرد پیر کرد تا اینک خود طرف پیر بشه با جوش و غصه 

2706