2737
2734
عنوان

من چرا انقدر برعکسم 😓

183 بازدید | 18 پست

تو روز حال ندارم از جام تکون بخورم. یا خوابم میاد یا گوشی دستمه الکی میچرخم

بعد الان نصفه شبی دلم میخواد برم بیرون خریدامو انجام بدم 🙃

نگید که فقط من اینطوریم 🙁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

والا من حاملم دکترم گفته شب باید بخوابی روز خیلی کمتر باید بخوابی چون خطر داره. حالا من روز خوابم شبا بیدار

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
من تو کل روز همش خوابم میاد نمیخابم که شب راحت بخابم شب که میشه با پشتکار زیاااد تا صب بیدار میمونم

دقیقا منم تو روز چرت میزنم شب تا صبحم نشستم 😐 ما باید آمریکایی میشدیم 😁

من تو کل روز همش خوابم میاد نمیخابم که شب راحت بخابم شب که میشه با پشتکار زیاااد تا صب بیدار میمونم

خدا قوت 😁

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺