2733
2739
عنوان

میخوام عکس بزارم برای اولین بار

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 174 پست
وای چه جوری تحمل میکنید من حتی نمیتونم تصور کنم به روی کسی بخنده چه برسه بااین و اون هم باشه بنظرم ک ...

وای خیلی سخت بود غذا از گلوم پایین نمیرفت.جالب اینه ی هفته هم نکشید ک تموم کردن باهم باز برگشت خرم کرد.تازه براش پروفایل عاشقانه هم گذاشته بود .اسمشو زده بود پروفش😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی سخت بود غذا از گلوم پایین نمیرفت.جالب اینه ی هفته هم نکشید ک تموم کردن باهم باز برگشت خرم ک ...

واااییییی یا خدااا عجب موجودی😑😑😑😑

کاش که همسایه ی ما میشدی هرروز میدیدمت انقدر دلم برات نمیتنگولید😭😭😭😭😭
2728
اگه همسر گرامی من قیافش خوبه بس چرا بقول خودش از مجردی تا حالا هیچکی بهش بیشنهاد دوستی نداده وابراز ...

حتما دخترا میگفتن این با این تیپ و قیافش حتما دورش شلوغه بدرد رابطه نمیخوره

حتما دخترا میگفتن این با این تیپ و قیافش حتما دورش شلوغه بدرد رابطه نمیخوره

یعنی فک میکردن خیلی داره ؟ خخخخ دیدی عکس همسرمو واینو میگی ؟ آخه خیلی مثبته چهرش وساده بوشه

میشه لطف کنین وبرای اینکه بیماریم برنگرده ی صلوات بفرستین ؟ممنون
یعنی فک میکردن خیلی داره ؟ خخخخ دیدی عکس همسرمو واینو میگی ؟ آخه خیلی مثبته چهرش وساده بوشه

آره منظورم همونه.عکسشو ندیدم با تعریف خودت اینو گفتم.ک گفتی چرا پیشنهاد نداذن با این تیپ. و قیافش.😄

2738
کابر سارای عزیز من اون حرف شوخی گفتم درباره خوشت اومدن و... بدل نگیر قشنگم😍😍😍😍

نه قربون شکل ماهت عزیزدلم متوجه شدم فقط نمیخواستم برداشت بدی بشه دورت بگردم عزیزمی 😻♥️شماهم اگه ازم ناراحت شدی ببخشید♥️♥️♥️♥️

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️