2733
2734
عنوان

میخوام عکس بزارم برای اولین بار

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 174 پست
محبت زیاد میکنه هیکل و قیافشم فوق العاده جذابه چه فایده تا پیادت میکنه میره سر قرار بعدی 

عین دوس پسر منع.من کات کردم بعد دوسال.با ابنکه عاشقش بودم.ولی خیلی هرزس.هر کی پا بده میره باهاش.حتی ازمن پایین ترم باشه.ولی زبون بازه همش خرم میکرد منم آشتی میکردم.ولی الان دیگ بریدم.

گفتم چرب زبون وخفنه این ینی خوشم اومده؟!خدایاتوووووبه به اسی هم گفتم شوهرت خوبه ینی ازاونم خوشم اوم ...

خوشتم بیاد مشکلی نیست داداش مهربونیه وهمه کار برای خواهراش میکنه

میشه لطف کنین وبرای اینکه بیماریم برنگرده ی صلوات بفرستین ؟ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره این یکی خیلی سالمه و حتی خرج میکنه برام ... به خاطر اخلاقش ۳ ساله موندم 

پس چرادوبه شکی عزیزدلم؟

شایدبااون.یکی یسال اول زندگی جذاب باشه اما بقیه اش توتنشی،

دوس پسرت خیلی بهتره وقتی دوست داره شک نکن باهاش خوشبخت تری،  

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
عین دوس پسر منع.من کات کردم بعد دوسال.با ابنکه عاشقش بودم.ولی خیلی هرزس.هر کی پا بده میره باهاش.حتی ...

وای چه جوری تحمل میکنید من حتی نمیتونم تصور کنم به روی کسی بخنده چه برسه بااین و اون هم باشه بنظرم کارخوبی کردی کات کردی

کاش که همسایه ی ما میشدی هرروز میدیدمت انقدر دلم برات نمیتنگولید😭😭😭😭😭
2728
خوشتم بیاد مشکلی نیست داداش مهربونیه وهمه کار برای خواهراش میکنه

عزیزدلم خدا به حق علی سایشونو بالاسرتون نگه داره 😻😻

جواب اون خانومی بود که فکرکردن من از دوست کاربرهاناخوشم اومده،گفتم فقط تاییدکردم دلیل نیس که خوشم بیاد 

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

آبجی های گلم یک نصیحت اگه دوس هستین ورفیق بازن وتنها اسیروعاشق  شما نیستن مطمین باشین بعد ازدواج ابدا نیستن وهرزگی میکنن بس هرچه زودتر کات کنین . ارزششو ندارن

عزیزدلم خدا به حق علی سایشونو بالاسرتون نگه داره 😻😻 جواب اون خانومی بود که فکرکردن من از دوست کار ...

فهمیدم گلم خخخخخ

2738

آخه خیلی مهربونه وآچار فرانسه ی کاراشونه ولی خونوادش اصلا تحویلش نمیگیرن ومن همش  باید بهشون یاداوری کنم ایشونم داداشتونه .

آخه خیلی مهربونه وآچار فرانسه ی کاراشونه ولی خونوادش اصلا تحویلش نمیگیرن ومن همش  باید بهشون یا ...

مطمئن باش خوبیاش برمیگرده به زندگی خودتون   

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

اگه همسر گرامی من قیافش خوبه بس چرا بقول خودش از مجردی تا حالا هیچکی بهش بیشنهاد دوستی نداده وابراز علاقه نکرده ؟خودش میگه چون تیب وقیافه ندارم ونداشتم 

2706