2733
2734
عنوان

به راهنمایی شدید نیاز دارم لطفا کمکم کنید😔

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 34 پست
اول ازپزشکت سوال کن عزیزم اگر مشکلی نداشتی حتما رابطه داشته باش تومیخای تا 9ماه شوهرتوپس بزنی اون که ...

اره خوب اینارو میدونم اما یکی از اقوام ترس به جونم انداخته منم میترسم نزدیکش شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پنج ماهمه

خسته نباشی. چه همسر صبوری داری؟

خوب بجای حساسیت الکی با یه دکتر مشورت میکردی اینقدر شوهرتو زجر کش نمیکردی. 

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
اره خوب اینارو میدونم اما یکی از اقوام ترس به جونم انداخته منم میترسم نزدیکش شم

به دهن مردم نگاه نکن چند ماه شوهرتوازخودت برونی بره یکی دیگه رو بگیره نمیترسی؟ حلالو حروم نکن رابطه داشته باس

2728
خسته نباشی. چه همسر صبوری داری؟ خوب بجای حساسیت الکی با یه دکتر مشورت میکردی اینقدر شوهرتو زجر کش ن ...

با دکتر هم حرف زدم  اما خودم خیلی ترس دارم دیگه میترسم صبرش ته بکشه

هیچ مردی به خاطر این موضوع نمیره دنبال یه رابطه دیگه

اگه مرد باشه

شما دارید بچه همون مردو با هزار مکافات وعشق مادرانه تحمل میکنید تا به ثمر برسه اینو براش توضیح بدید مردها باید ریز مطلب رو بهشون بگید تا بفهمند 

وشما هم معذرت میخواهم این قدر راحت میگم خدا میدونه هدف رفع نگرانی شماست چون تو موقعیت حساسی هستید من دو تا پسر دارم خودم 

سعی کنید از رابطه غیر دخولی واژن استفاده کنید 

برای یه مرد بعد ارضاع شدن مهم نیست کیفیت کار بدنش اروم میشه واز تنش میفته 

چه با دست ویا اورال وبعد هم بهش بگید که این برای سلامتی میوه زندگیمون هست که سعی کنیم رابطه پر خطری نداشته باشیم 

2738
ما تااخر رابطه داشتیم هیچیم نشد

مطمئنی؟ولی خب اگرم بخوام رابطه داشته باشم مطمئنم خودش هم دیگه نمیخواد اخه امشب یه حرفای بهش زدم که خودشو اماده کرد که تا چهار ماه دیگه سراغم نیاد و نزدیکی نخواد .حالا چطور بگم رابطه میخوام ؟

با دکتر هم حرف زدم  اما خودم خیلی ترس دارم دیگه میترسم صبرش ته بکشه

😶😶😶😶 ۲۴ ساعت سکوت. از دست تو

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
هیچ مردی به خاطر این موضوع نمیره دنبال یه رابطه دیگه اگه مرد باشه شما دارید بچه همون مردو با هزار ...

میدونم اما بازم مرده و نیاز .درسته که این چند ماه رو تحمل کرده و ازم رابطه نخواسته اما دیگه چقد بهش فشار اومده که بهم گفته ولی خب میترسم من

مطمئنی؟ولی خب اگرم بخوام رابطه داشته باشم مطمئنم خودش هم دیگه نمیخواد اخه امشب یه حرفای بهش زدم که خ ...

بله گلم پسرم اون اتاقه!

ببین رابطه برای خودت و ارامش روانت لازمه ولی باید پوزیشنتون درست باشه . سرچ کن پوزیشن رابطه در بارداری.  نوع رابطه هم خصوصی پیام بده بگم.

قبلش حتما از جایگاه جفتت مطمین شو.اگه پایین بود بامشورت دکتر فقط.

2706