2737
2739
عنوان

چرا آقایون میان نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 97 پست
خانوما هم واقعیت رو گفتن تو سایتی که در مورد بارداری و اقدام سوال میشه حضور یه اقا بی معنیه

اتفاقا من دقیقترین و بهترین بحث ها رو با آقایون سایت داشتم و واقعا لذت بردم.مخصوص بارداری نیست که!

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنگر بگیر یعنی چه؟....اصلا ما معترضیم خانوما اینجا چ کار میکنن خخ

نمیدونستن که اقایون هم قرار دوران بارداری رو سپری کنن 😏

🌚ایــن جا را خــراش بـده   ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒             تا امـضامـو ببیـنیـے😐
روزی چندبار این تاپیک زده میشه. این سایت،عمومیه و هر کسی با یه سرچ ساده میتونه مطالب سایت رو بخونه، ...

اینم حرفیه، نی نی سایت مثل ورزشگاه که می گن مردا فحش میدن خانمها نیان نشه یهو به حقوق آقایون تجاوز بشه🙂

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖
2728
اتفاقا من دقیقترین و بهترین بحث ها رو با آقایون سایت داشتم و واقعا لذت بردم.مخصوص بارداری نیست که!

بیشترین تاپیکها در مورد بارداریه 

خانوما هم واقعیت رو گفتن تو سایتی که در مورد بارداری و اقدام سوال میشه حضور یه اقا بی معنیه

فک نکنم فقط بارداری و اقدام باشه هزارتا مطلب دیگه هم وجود داره که وقتی سرچ میکنی از اینجا سر در میاری که مربوط به خانواده اس

درگیر عشقی ام که عمرم کفاف نداد عکس شو میدم به پسرم

مگر فقط بارداریه ؟ 

پس من که دیگه زایمان نمیکنم یا دختر خانمهای عزیزمون چی ؟ بریم پی کارمون؟؟

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
بیشترین تاپیکها در مورد بارداریه 

بیشترین تاپیک ها درباره مادرشوهر و خواهر شوهر هست😁

به هر حال،مته به خشخاش نذاریم....

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2740
مگر فقط بارداریه ؟  پس من که دیگه زایمان نمیکنم یا دختر خانمهای عزیزمون چی ؟ بریم پی کارمون؟؟

ن عزیزم شما به مادرا ودخترا مشاوره بدین ❤

چه می دونم اینم حرفیه خوب 

من اصلا قصد توجیه ندارم چیزی رو توجیه میکنن که صورت خوشی نداشته باشه، جنسیت شعور نمیاره چه مرد چه زن... اتفاقا حضور آقایون به طرز صحیحش خیلی خیلی میتونه کمک کنه به شناخت اون بخش از دنیای خانما که به مرد ها مربوط میشه این شعار برابری پیشکشمون حداقل انقدر فاصله و ناشناخته از هم نمونن این دو، که هر روز شاهد تاپیکایی با این عنوان باشیم که گویا مردا هیچ درک و فهمی ندارن از همسرشون.

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

اتفاقا اگه نمیدونی بدون دوران بارداری یک خانوم برای شوهرش خیلی سخت تره به لحاظ مراقبت وغیره....

درگیر عشقی ام که عمرم کفاف نداد عکس شو میدم به پسرم
این چه معنی میده ؟یعنی خودشونو یجورایی اسیب دیده نشون میدن خانما بامید روزی که نگاه جنسیتی از ما خا ...

چه می دونم مثلا من در مورد یه چیز زنونه حرف زدم بعد فهمیدم طرف آقاست. خوب این جالب نیست. من خودم معذب شدم کاری به همزیستی مسالمت آمیز ندارم 

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖
ن عزیزم شما به مادرا ودخترا مشاوره بدین ❤

کلی عرض کردم عزیزم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
چه می دونم مثلا من در مورد یه چیز زنونه حرف زدم بعد فهمیدم طرف آقاست. خوب این جالب نیست. من خودم معذ ...

میدونستی الان کلی خواننده خاموش دارن میخونن ؟؟؟ 

اونا چی؟؟؟ 

2706