2733
2734
عنوان

بیاین رسمای عروسیای شهرتونو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 92 پست
شوهر من هم خونه خرید خودش هم ماشین داشت،عروسی هم مختلط بود که شوهرم گرفت عروسیو

اهوم 

ولی بعضیا رهن گذاشتن تا انتطار بهترین جهیزیه رو دارن 

من به کارما اعتقاد دارم و منتظر جواب کارهای خوبم هستم👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منظورت از حاضری چیه؟ یعنی چیزهای ساده؟ مثلا سرویس چوب ندارین؟ مثل تخت و مبل و میز ناهار خوری؟ یا مثل ...

ن منظور از حاضری همون شیربهای خودتونه فکر کنم ن وسیله نیس یه مقدار پوله 

پسر باید داشته باشه دختر داره میاد خونش ارزوهاشو رویاهاشو داره میبره خونه شوهرش بعد پسره از این مخارج بر نمیاد چجوری میتونه تکیه گاه خوبی باشه !!؟

هیچکس با ما نیومد منو همسرم خودمون رفتیم ، فقط کارتو از اونا گرفتیم 

از اونام نمیگرفتی والا منت میذارن تهش😑

2738
واسه عروس که گفتین طلا میخرین پولشو کی میده؟ بابای عروس؟ به جای پول جهیزیه؟

ن پدر داماد همون ک یه عده از طرف دختر و پسر میاد بعنوان بزرگتر یه مبلغیو تعیین میکنن قبل عقد میدن به دختره 

چرا بستن من اول شاهين شهر بودم ٢ساله اومدم ابادان از وقتي ازدواج كردم

دیر میریم مثل ابادانم نیس ک ساعت ۱۱ ۱۲ تازه شلوغ میشه 

شاهین شهری هستی؟؟

ن پدر داماد همون ک یه عده از طرف دختر و پسر میاد بعنوان بزرگتر یه مبلغیو تعیین میکنن قبل عقد میدن به ...

ما اصلا از این رسما نداریم. برام خیلی خیلی عجیب ب نظر میاد

البته اخرشم نفهمیدم داماد جهیزیه میخره یا نه؟ کامل میخره یا  چیزهای ضروری ؟ بعد اگه جهیزیه میخره باز حاضری چیه که میده!!!!

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
ما اصلا از این رسما نداریم. برام خیلی خیلی عجیب ب نظر میاد البته اخرشم نفهمیدم داماد جهیزیه میخره ی ...

کامل میخره خونه هم میذاره پول یا حاضری میده واسه طلا یجورایی یه مقدار از مهرشه مثلن اگه ۶۰تا مهره توافق کنن ۱۵تا حاضری کل جمع مهر میشه ۷۵

کامل میخره خونه هم میذاره پول یا حاضری میده واسه طلا یجورایی یه مقدار از مهرشه مثلن اگه ۶۰تا مهره تو ...

پس طفلی خانواده هایی که پسر دارن.  هم جهیزیه میدن هم حاضری میدن هم خونه میدن. هم عروسی میگیرن

چرا تقسیم نمی کنن اینا رو؟ مثلا خونه زو پسر بده جهیزیه رو دختر .

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...