2733
2734
اون ک صد البته ولی برا اینکه اسمش و بزارم حسین گفتم پسر وگرن هرباشه سالم باشه ایشالا همه ی منتظرا ی ...

انشالله كه به حق گلوى تشنه على اصغر خدا يه پسر سالم بهت بده عزيزم منم دلم خيلى مىخوادكه يه محمد خدا بهم بده

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزيزم ميشه واسه منم دعا كنيد منم يه دختردارم دلم مىخواد اين يكى اول سالم وبعد ش پسر باشه خانواده خود ...

اره عزيز دلم چرا كه نه ! حتما برات دعا ميكنم .

ولي قبلش بدون تعيين جنسيت با مرده هيچوقت خودتو مقصر ندون اگه فرزندت دختر بشه 

ولي بازم از ته دل برات دعا ميكنم 🌹💖

خیلی سخته اخه من تازه یکسال و نیمه ازدواج کردم چون با جاریم تو ی موقع بوده دختر خالمه اون الان 6 ماه ...

پس جای من بودی چیکار میکزدی از موقعی که اقدام کردم همه عروسا فامیل شوهرم که کوچیکتر من بودن و دیر تر ازدواج کردن حامله شدن خواهر شوهرمم دومیشو حامله ست به من نگفتهربود تا شش ماهگیش خودم فهمیدم شوهرم گف چرا به ما نگفتین، گفت خوب دل زنت میسوزه یوقتم به ما چشم بزنه انقدر دلم شکست سه تا عروساشونم شانس من با هم حاملن خیلی دیر تر از منم ازدواج کردن 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
2740
همیشه اول برا بقیه خاستم بعد برا خودم خیالت راحت حتما بیادتونم

من ی دوست داشتم 30 سالش بود دوتا پسر داشت بعد یروز بهم زنگ زد جیغ میزد گفتم چیه گفت حاملم گفتم خدایا شکرت من انقد خوشحال شدم ناراحت بود خودش بعد ی هفته دیدم زنگ زده خوشحاله گفتم چیه گف انقد دمنوش خوردم سقتش کردم خیلی خوشحالم من انقد ناراحت شدم اخه از مت خواسته بود بره پیش دکتر من برا سقت من نزاشتم دیدم اینکارو کرد باهاش کات کردم گفتم برا دوستی خوب نیست کسی ک قدر نعمت خدارو نمیدونه ارزش نداره تو کار خدا موندم ب ی کسایی بچه میده ک لیاقت ندارن یکی هم مث ماهاااا اینجوری.....

اره عزيز دلم چرا كه نه ! حتما برات دعا ميكنم . ولي قبلش بدون تعيين جنسيت با مرده هيچوقت خودتو مقصر ...

بله مىدونم عزيزم اما اون لحظه اونا اينجورى فكر نمى كنن ،،ممنونم ازتون انشالله خدا هرحاجتى دارين براورده كنه❤️❤️

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
من ی دوست داشتم 30 سالش بود دوتا پسر داشت بعد یروز بهم زنگ زد جیغ میزد گفتم چیه گفت حاملم گفتم خدایا ...

چن وقت پیش اخبار گفت تو ایران روزی 1000 تا بچه به طور اگاهانه و از عمد سقط میشه چند روز کارم گریه بود که چرا ما که میخوایم نداریم و باید روزی 1000 تا بچه بی گناه سقط بشه

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
پس جای من بودی چیکار میکزدی از موقعی که اقدام کردم همه عروسا فامیل شوهرم که کوچیکتر من بودن و دیر تر ...

خدا لعنتشون کنه من زنداداشم با داداشم تو عقد کرده گی مشکل داشته رفته دادگاه داد میزده میخواسته داداشمو تحریک کنه برو با اون ابجی نازات .دیگه خیلی حرفااااااا خیلیییییییی ولی شوهرم اصلا بروم نمیاره میگه بچه اییم جفتمون دلگرمی میده خاهر شوهرم رفته بند ناف بچه همسایه رو اورده میگه برو باهاش غسل کن منم قاطی کردم گفتم نجسی مردم و اوردی برا من خرافاتا رو کنار بزارین

2706