2737
2734
عنوان

حالم از خانواده شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1794 بازدید | 40 پست

نه خانوما خانم نمیخواست باشوهرمن برگرده وگرنه به پنج دقیقه نشد بلند شد حاظرشد که برگرده 

هرکسی تو یه شرایطیه مطمینم نمیتونین درک کنین

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه شما میشناسیشون فکر میکنی خودم نمیدونستم اگه برم راحت ترم  اگه میرفتم که هزار تا حرف میزد پ ...

بذار بگن اونقدر بگن تا خسته بشن ..خسته نمیشن ؟ نشن شما واگذار کن به خدا ..همین که شوهرت پشتت باشه یه دنیا می ارزه 

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
مگه شما میشناسیشون فکر میکنی خودم نمیدونستم اگه برم راحت ترم  اگه میرفتم که هزار تا حرف میزد پ ...

خب عزیزم بزنه چیکار داری برات مهم نباشه فقط ب بچت و خودت فک کن..شوهرتم باید میگفت بیا بریم ک نگفته احتمالا آره؟

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2731
نه خانوما خانم نمیخواست باشوهرمن برگرده وگرنه به پنج دقیقه نشد بلند شد حاظرشد که برگرده  هرکسی ...

خب شوهرت اختیار مادرشو نداره اختیار شمارو که داره. بعدهم حتی برای یه قدمم پاشنه بلندنپوش

دقیقااا اخه بارداری و کفش پاشنه دار😐

پاشنه ۳ سانتی برام یه کوچلو تنگ بود گفتم که من به هوای اینکه باماشین میرم و میام پوشیدم

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
2738
واا از کجا میدونی لج میکنن

چون ذاتشون رو میشناسم.وقتی عروسشون شدم توی تمام مراسم ها یه دست لباس میپوشیدن.اما الان همشون میرن لباس میخرن که جوش منو بدن که به من بفهمونن پولدارن و من درتنگدستی به سر میبرم.حالا بخرم یا نه؟

شب بود دیر وقت نمیشد تنها برگردم خلاصه که مطمینم شرایطمو درک نکردید امیدوارم خانواده شوهراتون انقد با فرهنگ و باشعور باشن که هیچ وقت حالمو درک نکنین

سلام دوستم 

تا زمانی که بخای وابسته به دیگران زندگی کنی همش حالت ا اونا بهم میخوره شما همیرت اومده دنبالت میتونستی یک کلام بگی مادر جان اگه اجازه بدین همسرم اومده دنبالم من برم نمیتونم بشینم به صاحب مجلس هم تبریکتو میکفتی میرفتی. نهایت بگیریم ماد همیرتون‌حرف میزنن پشتتون خوب بزنن مشکلی نیست دوستم کارشما ا نظر تمام انسانهای دنیا قابل توجیه بوده.‌

خواهشا مستقل باش ومستقل رفتار کن این مطمینا تو‌رندگی جندین سال بعدت و‌رفتا اونها باهات تاثیر کذاره. نه تنها در موردخانواده ی همسر بلکه توجامعه.

شب بود دیر وقت نمیشد تنها برگردم خلاصه که مطمینم شرایطمو درک نکردید امیدوارم خانواده شوهراتون انقد ب ...

ولشون کن گلم ...به فکر نی نی ت باش .. گذشته دیگه ..الان فقط استراحت کن تا کمرت خوب بشه ..😘😘😘

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
2706