2733
2734
عنوان

احکام طهارت لطفا بیان یه سوال دارم

172 بازدید | 17 پست

سقف حمامی که نجس شده به واسطه ترکیدن لوله فاصلاب دسشویی فرنگی طبقه بالای  باید چکار کرد؟ترکیده نم داده پایین حتی گچشم ریخته یه جاش .

میشه تطهیرش،کرد؟اگه نمیشه پس حمام بریم که بخارش میریزه سرمون نجس میشیم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای ما همچین مشکلی پیش اومد همسرم یه چیزی شبیه به ایرانت خرید به سقف حمام با یه‌سری چیزا گه نمیدونم اسمش چیه چسبوند 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2731

با آب جاری آبکشی کن دیگه.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

شما مبنا رو بر پاکی بزار چون دیوار کچی کاریش نمیشه کرد

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738
راه دیگه نداشت؟

چرا بالایی تعمیر کرد بعد پایین رو هم چون خسارت دیده بود درست کرد

سیمان  و رنگو از این چیزا

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
چرا بالایی تعمیر کرد بعد پایین رو هم چون خسارت دیده بود درست کرد سیمان  و رنگو از این چیزا

سقف کادب .فقط گچه .نم خورد ولی نریخت فقط یه تیکش ریخت اونو درست کرد بقیش نم داشت

مطمینی کثیفه میشه مبنا پاکی گداشت ؟قبوله؟

اره چون گچ قابل ابکشی نیست بخودش میکشه ابو و چون سقف هست بزارین بر مبنای طهارت و پاکی 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
خوب روش شسته میشه فقط کافیه؟

بله عزیزم.در نجاست بایدیقین حاصل بشه.یعنی شک99 درصدی هم پاکِ. 

توالت فرنگی ک دائم نجاست رو توخودش نگه نمیداره.وقتی سیفون و میکشی نجاست میره تو چاه.لذا نمیتونی بگی وقتی ترکیده حتما نجاست توش بوده.برای احتیاط سقف رو آب بکش

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2706