2733
2734
عنوان

چسب بخیه رو کی بکنم؟ خودم یا باید برم جا دکترم

| مشاهده متن کامل بحث + 1325 بازدید | 68 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مرسی ن هیچی نبستم.شکمم هنو درد میکنه جا نافم

مرسی گلم انشاالله زودتر خوب بشی ولی حتماً برو دکتر و بهش بگو کرم ترمیم کننده هم بهت بده که هم جاش زیاد نمونه و هم زودتر ببنده

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2731
قدم نورسیده مبارک 😲😲😲😲😲۸ روز!!!؟همون روز اول تو بیمارستان میکنن.پس چه جوری به بخیه هات میرسی!؟

مرسی

جذبیه.چجوری برسم نیازی ب بتادین اینا نیس.برا منو کندن تو بیمارستان ک ضدابو زدن

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟
سلام عزيز اصلن پانسمانو عوض نكردي بيمارستان يادتون ندادن چيزي نگفتن

نیازی ب عوض گفت نیس .

فقط نمیدونم کی باید بکنمش

بسلامتی عزیزم از سزارین شدن راضی بودی؟من متاسفانه تجربه زایمان ندارم ک بتونم کمکی کنم

اره خداروشکر خوب بود

من دومین روز شوهرم برام درآورد بخیه هام جذبی نبودن خواهرم برام کشید☺ منتظر ی درد شدید بود دیدم خواه ...

منم بچم برا بردم دکتر برای چکاپ  برا زردیش

به تزریقات گفتم بخیه هام را بکش اصلا متوجه نشدم

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
مرسی جذبیه.چجوری برسم نیازی ب بتادین اینا نیس.برا منو کندن تو بیمارستان ک ضدابو زدن

جذبی رو نمیدونم ولی واسه ما رو تو بیمارستان کندن و گفتن هرروز بشورید عفونت نکنه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
الان وضعیت خواب خودت ونی نی چطوره؟؟شیرخودتو میدی عزیزم؟

خواب خودم ک چی بگم.بد نیس

نی نی خداروشکر خوابش اینا خوبه اره شیر خودمو میدم

نافت چرا؟ من جای عملم هنوز بعضی وقتا درد میگیره فشار بش بیاد😕 بچم نه ماهشه

نمیدونم پایین تر از نافمم درد میکنه.

مرسی جذبیه.چجوری برسم نیازی ب بتادین اینا نیس.برا منو کندن تو بیمارستان ک ضدابو زدن

بری بیمارستان رعایتت نمیکنن تند میکنن دردت میگیره،بگو شوهرت با پنبه تر آروم آروم دراره

خدا کنه عفونت نکرده باشه چون بابد چسپ رو میکندی و مرتب با شامپو بچه میشستی و سشوار میزدی و کلا خشک ن ...

نخ نداره عزیزم گفت لیزریه جذبیه کشیدنی نیس

2706