2737
2734
عنوان

مامانایی که نینی سه چهار ساله دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 35 پست

[QUOTE=101447501]بخدا هرررکاری میکنم من هیلی صبورم همیشه همه میگن با این اخلاقت ده تا هم بچه بیاری پیر نمیشی همیشه هم ...[/QUOTE]

عزیزم پسرمنم یکماه مهد میرفت خیلی بد شده بود حس میکردم توی مهد باهاش لجبازی میکنن و روش اثر منفی میزارن.دقیقا تو همون یکماه هم بداخلاق هم لجباز شده بود

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
میدونم زیاد خوندم و خبر دارم فقط نمیدونم چطور پشت سر بذارمش خیلی سختمه خیلییییی همش فکر میکنم بی ادب ...

خوب تنبیه رو گذاشتن برای این روزا من بچم رو محروم کردم وعالی جواب گرفتم .مثلا یک روز به خاطر کار بدش از پارک محروم شد وخوراکی مورد علاقش  نخریدم و به خاطر کارش کارتون ۱ ساعت محروم شد و.... حالا از اون طرف کار خوب کرد سریع بستنی وخوراکی وپارک و.....

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میفهمم چی میگی  ولی عزیزم زیاد باهاش حرف بزن بچه های من با حرف زدن خیلی عوض میشن . خیلی  ...

اصلا نمیشینه حرف گوش بده مدام مسخره بازی در میاره 😑اعتراف بخوام بکنم خیلی تحت مراقبت شدید بارش اوردم تو این سن اجازه نمیدم خیلی بدوبدو کنه که نخوره زمین و پارک میبرم بیش از حد لازم مواظبشم نمیدونم ربطی داره یا نه همه میگن روشت اشتباهه سوسول (به زبان عامیانه) بار میاد اما نمیتونم کاری کنم پسرمو سخت بدنیا اوردم و بزرگ کردم ردس خیلی حساسم خدا چندین بار بهم دوباره بخشیدش این حس باعث وسواس شده حالا نمیدونم میتونه این موضوع به یکباره تو فرصت کم اینجوری تاثیر منفی بذاره

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
خوب تنبیه رو گذاشتن برای این روزا من بچم رو محروم کردم وعالی جواب گرفتم .مثلا یک روز به خاطر کار بدش ...

چجوری بتونم خودمو راضی کنم تنبیه ش کنم میدونم بخاطر خودشه ولی کوتاه میام تا گریه میکنه اخه همسرم زیاد اهل محبت به بچه نیست میخوام اونو هم جبران کنم ولی دارم خراب کاری میکنم بیشتر راهنمایی میکنی؟

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
2728
 چجوری بتونم خودمو راضی کنم تنبیه ش کنم میدونم بخاطر خودشه ولی کوتاه میام تا گریه میکنه اخه همس ...

گفتم که محروم کردنش از چیزایی که علاقه داره  نتونی خوب تشویق وتنبیه کنی یه بچه لوس وننر تربیت میکنی که از همه بیشتر خودت اذیت میشی .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
اصلا نمیشینه حرف گوش بده مدام مسخره بازی در میاره 😑اعتراف بخوام بکنم خیلی تحت مراقبت شدید بارش اورد ...

بی تاثیر نیست 

من که بزرگم مامانم چهار بار بهم میگه نمازتو بخون .پاشو بخون  خوندی؟ نمازت یادت‌نره

بالاخره یه چیزی بهش میگم

سعی کن کمتر گیر بدی . پیش خودت فکر کن که داری یه دعایی چیزی میخونی که نباید وسطش حرف بزنه .

میبینی که خیلی جاها اگه حرف  نزنی و بکن نکن بهش نگی خودش به درستی انجام میده .بزار یه کم صداتو کمتر بشنوه . وقتی بفهمه آرلودتر 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد