2726

پسرم سه سال و نیمه خیلی لجباز شده یک ماهی میشه اینجوری شده اوایل تا یکم اخم میکردم لجبازیشو کنار میذاشت الان خودمم جرررر بدم باز لجبازی میکنه بهونه گیری میکنه و با دلیل و بی دلیل گریه میکنه دلم نمیخواد دعواش کنم راه حل چیه نگین بی توجهی چون نمیشه مثلا سر شام دهنشو اصلا باز نمیکرد تازه من حرص میخوردم میخندید و ادا اصول در میاورد اصلا چنین بچه ای نبوده مدتیه مهد میره اخلاقیاتش بد شده گریهههههههههه😭😭😭😭😭

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

فقط اومدم بگم نی نی اونم سه چهار ساله؟😐😐😐

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقنی لجبازی میکنه شما نباید لجبازی کنید باید حواسشو پرت کنید.مثلا من حین غذا دادن به بچه ام باید نقاشی هم بکشم.کلا این لجبازیها عادیه فقط نباید بزاری شدت بگیره.کلا هیچ عکس العملی نباید داشته باشید حتی اخم.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

میخواستم بگم بفرست مهد خوب میشه .من خانه خلاقیت میفرستن خیلی راضیم پسرم بهتر شده

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
فقط اومدم بگم نی نی اونم سه چهار ساله؟😐😐😐

عزیزم حالا این بنده خدا ی نی نی بزرگ کرده باز قابل قبوله.چند روز پیش که ی دختر 13 ساله تاپیک زده بود

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
پسر من دو سال و هشت ماهشه دقیقا همین رفتارو داره من دیگه اعصابم جواب نمی‌ده میخام برم آرام بخش بگیرم ...

بگیر خوبه راحتتر کنار میای منم یه دورانی سرتالین خوردم کمتر اعصابم خورد میشد .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
وقنی لجبازی میکنه شما نباید لجبازی کنید باید حواسشو پرت کنید.مثلا من حین غذا دادن به بچه ام باید نقا ...

بخدا هرررکاری میکنم من هیلی صبورم همیشه همه میگن با این اخلاقت ده تا هم بچه بیاری پیر نمیشی همیشه هم طبق مطالب روانشناسی تربیتش کردم ولی یک ماهی میشه غیر قابل تحمل رفتار میکنه مثلا تو دستشویی نمیذاره بشورمش مدام زبون درازی میکنه و اب بهم میپاشه میدونه بدم میاد و نمیذاره بشورمش و تا یکم تحملمو از دست میدم گریه میکنه بخدا موندم چکار کنم کاش نمیذاشتم بره مهد

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

روشت رو عوض کن .بیشتر بغلش کن .زیاد بهش بگو دوستش داری .سعی کن با حرف زدن رامش کنی .من باشگاه میرم دخترم اوایل خیلی اذیت میکرد . گریه میکرد و گیر میداد که نرو .شوهرم میگفت از وقتی میری تا برگردی جیغ میزنه. تو روز هی بغلش میکردم زیاد باهاش حرف میزدم . میگفتم تو منو دوست داری؟ میگفت آره گفتم پس چرا نمیزاری برم ورزش ؟من دوستت دارم میزارم تو بری کلاس نقاشی .خیلی خیلی حرف زدم .الان تا حاضر میشم برم میگه بوست کنم بری زود بیای . برای غذا هم امتحان کردم وقتی خوبه و بغلش میکنی باهاش حرف بطن .بچه تو این حرف زدن رو خیلی دوست داره . 

تو مهد هم احتمالا اذیت میشه

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
2706