2737
2739
عنوان

شده بخاطر لهجتون تو تهران مسخرتون کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 111 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من كوردم لهجه ندارم ولي اگرم داشته باشم نه تنها برام عار نيست بلكه به لهجم افتخار ميكنم چون اولا زبو ...

منم دوسدارم زبان خودمو

ولی وقتی حرف میزنی نگاه سنگین بقیه رو حس میکنی یا یکی مسخرت کنه اونموقه میفهمی چه حس بدیه

2728
بعد یه مدت لهجه محل زندگیتون رو میگیرین،اصلا نگرانش نباش:-)

واای کاش واقعا اینجوری بشه

مادرشوهرمم میگفت اومدم تهران هیچی بلد نبودم حرف بزنم ولی الان حرف میزنه هیچ لهجه ای نداره

2740
واای کاش واقعا اینجوری بشه مادرشوهرمم میگفت اومدم تهران هیچی بلد نبودم حرف بزنم ولی الان حرف میزنه ...

همینطوریه

یکی از اقوام لهجه ی اصفهانی داشت بعد یک سال زندگی تو تهران،لهجه اش عوض شده بود

مگه لهجه ی تهرانی معیار و استاندارده؟ خودشم لهجست مثه باقی لهجه ها با این فرق که قدمت و اصالتشم کمتره از سایر لهجه ها.

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

توی تهران ندیدم مسخره کنن

ولی ادمای یه شهردیگه که خودشون هم لهجه دارن وخیلی هم معروفه مسخره کردن... اسم نمیبرم که همشهری هاشون ناراحت نشن😋

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
کاش همه مثل شما فکرمیکردن😍

عزیزم خودتو دست کم نگیر نذار دیدگاههای نژاد پرستانه بعضیها رو افکار و احساساتت تاثیر بذاره شما حتما در جایگاه خودت فردِ کمی نیستی پس قدر خودتو بدون

2706