2733
2734
عنوان

خواهر و‌شوهرخواهر ندید بدید

686 بازدید | 23 پست

بچه ها من خواهرم فوق تخصص هست و وضع مالیش خیلی خوبه ، شوهرش هم درامد معمولی داره ولی به برکت خواهرم وضع مالی عااالی دارن، وقتی یه جا میشینیم فقط پز مسافرتا و خریداشون و میدن، مخصوصا شوهرخواهرم، چه کنم باهاشون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
حسود.نباشیم#  

عزیزم بحث حسودی نیست، ما ۱۵ سال اختلاف سنی داریم، وضع الان زندگی ما از ۱۵ سال پیش اونا خیلی بهتره، ولی اینکه هی مسافرتای اروپا و ماشین فلان و‌به رخ بکشن خوب نیست، 

الان چه ربطی داشت؟؟؟؟؟؟؟

یعنی اگه واسش  مهم نباشن حرص نمیخوره بابت پزهاشون.بذاره  هرقدرمیخوان پز بدن.با رفتارهای اونها چیزی ازارزشهای  اسی کم نمیشه مگر اینکه خودش از شرایط اونها ناراضی باشه.

.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
یعنی اگه واسش  مهم نباشن حرص نمیخوره بابت پزهاشون.بذاره  هرقدرمیخوان پز بدن.با رفتارهای او ...

اقا مهمم نباشه.بعضیا یه کاری میکنن که مهم بشه.مثلا هی با حرفاشون وول میخورن تو جون آدم کرم میریزن.

خداکنه هرکی به یه جایی رسید خودشو و انسانیت و فهم وشعورشو گم نکنه!!

عشق با تو شده یه دلخوشی تو زندگیم💕
عزیزم بحث حسودی نیست، ما ۱۵ سال اختلاف سنی داریم، وضع الان زندگی ما از ۱۵ سال پیش اونا خیلی بهتره، و ...

خب بذار بکشن.شما نمیتونی  تغییرشون بدی که.هرچی بگی به حساب دیگه میذارن و ناراحت میشن.چیزی از شما کم نمیشه که خواهرجان.زندگی خودتو کن.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706