2737
2734
عنوان

نمیدونم کی زیر پاش نشسته😢

1115 بازدید | 57 پست

سلام به همه دلم خیلی گرفته با این وضعیت بارداری امشب کلی گریه کردم ما نه ساله ازدواج کردبم یه پسر پنج ساله دارم الانم دوماهه باردارم شوهرم خیلی مرد اروم و خوبیه کاریه مهربونه دلسوزه خیلیم دوسم داره وچون از اینده زندگبم مطمنم بچه دوم گعتم بیارم الان یه مدته اخلاقاش خیلی عوض شده دیگه نظر من براش مهم نیست الان کلی قسط داریم با سه تومن حقوق داریم قسطای خونه را میدیم امروز رفتع پلی استیشن فور سفارش داده سه تومن تو این وضعیت بهم گفت دعوامون شد یه حرفایی عجیبی میزد حس میکنم یکی انگولکش میکنه خانوادش نیستن چون خانوادشحتی منو بیشتر از اون دوس دارن اصلا رفیق باز نبود ولی جدیدا خیلی اسم رفیق و همکار اینا میاره خیلی نگران زندگیمم حس میکنم بهم دروغ میگه تا به چیزی هم مثل امشب اعتراض میکنم میگه مگه گشنه موندی مگه کم‌گذاشتم تک کاری به قسط مسط نداشته بلش زندگی مشترک با یه حقوق کارمندی مگه میشع نگران نبود کلافه ان از دستش کلی گریه کردم ما به صفر شروع کردیم هیچی نداشتیم الان با کمک هم صلحب خونه ماشین شدیم ولی تا یچی میشه همه چیزو نادیده میگیره دلم شکسته ازش نگران بچه تو شکمم که کار درستی کردم باردار شدم یا نه😢😢😢اینم بگم من پدر ندارم فوت کرده مادرم خودش هزارتا بدبختی داره هیج راه بدگشتی هیچ وقت ندارم به خونمون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسه چی برگردی حالا واسه سرگرمیش یه چیز خریده چی میشه مگه چقدر حساسی

اصلا موقعیتش نیست قسطامون زیاده پسرم میخواد بره پیش دبستانی کلی باید شهریه اونو بدم‌۱۵۰۰ بیمه ماشین میخوایم بدیم اصلا درک نمیکنه اخه مگه بچست پلی استیشن میخواد چیکار

2740

واااا خانوم چیزی نشده که... حتی ارزش گیر دادن هم نداره چه برسه به اینکه جدا بشید... که میگید مادرم! وقتی میگه شما کاری به قسط نداشته باش نداشته باش خودش به فکره از طرفی مگه همکاراش میخان بخورنش یا مثلا دستگاه پلی استیشن که خوبه مرد باید یه سرگرمی داشته باشه دیگه.... واااا  خدایا 

سخت نگیر میدونم ناراحتی ولی چه اشکالی داره شوهرت شاد باشه؟؟؟ خب اونم حق تفریح و لذت داره. بهتره ...

من بهش میگم تا عید صبر کن دستمون باز شه شاید برای زاسمان پول بخوایم اصلا بیفکر عمل میکنه

نمیدونم چرا زن حامله میشه ازچشم شوهرش میفته!!منکه سر دو تا بچه هام شوهرم خیلی مضخرف شده اه اه

زن حامله میشه حساس میشه مرد ها هم کم حوصله اند حوصله ندارن

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
2706