2733
2739
عنوان

من و شوهرم میخواییم ....

542 بازدید | 21 پست

من و شوهرم تصمیم گرفتیم یه پولی که داریم  بریم یه خونه رهن کنیم بعد باز این خونه رو بدیم کرایه  پول شو بگیریم حالا میخوام بدونم از نظر شرعی این کار درسته یا نه یا پولش مشکل داره ؟  

یه کار دیگم که مد نظرمه این که چند تا لباس عروس بخرم مزون بزنم   

ببینید  من یه شهرستان کوچیکم  زندگی میکنم سرمایه در حد ۳۰ و ۴۰ میلیونه 

به نطرتون کدوم بهتره ؟ 

پیشنهاد دیگع ای هم دارید خوشحال میشم بگید 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

من عنوان تاپیکتو خوندم من و‌شوهرم میخوابیم

میخواستم بگم شب بخیر😂🤦🏼‍♀️

رهن و اجاره دادن خونه ای که از یکی دیگه رهن یا اجاره کردید از نظر قانونی مشکل سازه

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه جايي داري براي زدن يه مزون لباس زنونه خارجي 

كه خانوما بيان خريد كنن

بهم پيام بده.

در عوضش  برام خيلي دعا كن😊

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
2738
من عنوان تاپیکتو خوندم من و‌شوهرم میخوابیم میخواستم بگم شب بخیر😂🤦🏼‍♀️

🤣🤣🤣🤣

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

در مورد خونه فکر کنم شرعا و قانونا مشکل داشته باشه

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

مزون خیلی ایده خوبیِ اگر کارت بگیره تاج و تور و شنل وکت هم اصافه کن ولی همون 40 تومن را باید هزینه کنی برای خرید وسایل رهن هم داری ببین میتونی وام خود اشتغالی بگیری

فک کردم نوشتی منو شوهرم میخوابیم منحرفم خودتونید😊😊😂😂

منم😄

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2706