2737
2734
عنوان

کی از دستورات دایی ابراهیم (برای رفع سحر) استفاده کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 212054 بازدید | 690 پست
چه دعایی؟

نگا

هفت روز صبح 

باید نماز اول وقت بخونیا

برای نماز صبح با اذان بیدار بشی

اول نماز صبح

بعد زیارت عاشورا

بعد دعای علقمه

نکته مهمش اینجاست تو دعای علقمه ی جاهای مخصوصی راجع به نفرین و بدبختی دشمن هست اونجا اسم طرف میاری مثلا میگی کبری دختر مریم 

قبلش ی بار  معنیشو بخون متوجه بشی کجا باید اسم ببری

هر جا کلمه مکر و... بود

من سه بار خوندم به دو ما نکشید طرف به خاک نشست مخصوصا اون که دعا گرفت هم خودش هم دخترش طلاق گرفتن

فقط و منو تو نیستیم عزیزم همه ما یه جور میشیم  خدا میدونه شاید میلیون ها دختر بخت بسته و مشکل ...

من حافظ قرآن بودم بلایی ب سرم اومد ک کارمو از دست دادم ، 7سال عذاب کشیدم ،صدای اذان گوشمو میگرفتم ک نشنوم ، رنگ پوستم کدر شده بود 7سال سر ساعت سه و.نیم نصف شب بیدار میشدم و فکر ای وحشتناک ب سرم میزد ، سردرد و شو نه دردهای عجیب داداشم هرشب باید ماساژ میداد ارووم نمیشد ، همه چیزمو از دست دادم فقط از طریق خواستگارم

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه طلسم بدی چطور فهمیدی طلسم داری ؟

افسرده و بیحال بودم.هرروز فشارم پایین بود و سرم اصلاً انگیزه ای واسه نفس کشیدن نداشتم.شوهرمم میگفت خسته شدم از بس همش مریضی همش تو خودتی

خیلی دعوا و ... میکردیم

خانواده خودش یه روز با خنده های ابلیسی عجیبی گفتن پس بلاخره داره اثر میکنه این جادوی مرگ.زدن زیر خنده و هی میگفتن خداروشکر پولمون هدر نرفت بلاخره داری ذره ذره نابود میشی

سلام. استارتر عزیز ببخشید چون گفته بودین اگر کسی مخالفه از تاپیک بره ولی من می خواستم بگم بهتره سمت این چیزا نرین. راستش من خودم می خواستم دستورات سایت ایشون رو انجام بدم اما چون می ترسیدم کمی پرس و جو کردم و متوجه شدم که بیشتر دستورات ایشون طلسم هستن نه دعا. فرق دعا و طلسم در اینه که دعا اگر به صلاحمون باشه به همون شکلی که خواستیم مستجاب میشه اما طلسم حتما اثر میکنه. حتی اگر به صلاحمون نباشه. و اینکه در طلسم ها بیشتر از جن ها استفاده میشه که این هم عواقب خودشو داره. 

2731
من حافظ قرآن بودم بلایی ب سرم اومد ک کارمو از دست دادم ، 7سال عذاب کشیدم ،صدای اذان گوشمو میگرفتم ک ...

درکت میکنم من شبا پا‌میکوبیدم زمین تا درد ساق پام اروم بگیره اونم فقط شب درد میگرفت انگار هزار کیلومتر راه رفته بودم

2740
من حافظ قرآن بودم بلایی ب سرم اومد ک کارمو از دست دادم ، 7سال عذاب کشیدم ،صدای اذان گوشمو میگرفتم ک ...

حتما مشکلت رو پیگیری کن واگرنه خدایی ناکرده عاقبت خوبی نداره مراقب خودت باش

من اوایل میگفتم نه راضی به ذلالتشون نیستم.بعد دیدم زندگیم داره از هم میپاشه ۴سال گرفتار بودم.پارسال این نماز را خوندم و معجزاتشو دیدم

بعد به این فکر کردم مگه خدا راضی میشه بنده مظلومش اذیت بشه؟؟؟ پس بهتره نمازو بخونم تا اونام به سزای کارشون برسن

درکت میکنم من شبا پا‌میکوبیدم زمین تا درد ساق پام اروم بگیره اونم فقط شب درد میگرفت انگار هزار کیلوم ...

وای خدا منم این دردو داشتم نمیتونستم طاق باز ب پشت بخوابم،باورت میشه روی بدنم چنگ ناخن بود ، منو میزدن ظاهرا،موهام دسته دسته میریخت ، مشکلات گوارشی شدید ، گریه های الکی ، خدانگذره ازش

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......