2733
2739
عنوان

کی از دستورات دایی ابراهیم (برای رفع سحر) استفاده کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 212061 بازدید | 690 پست
من دیدم چه به سرشون اومد.۳نفر بودن الآن هرکدوم به یه نوعی بدبختن

خب خداراشکر

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
۴۵ روز هرروز یبار بخونمش یا هرروز کامل گوش بدم؟

تو وب دایی نوشته یه بار صبح یه بار ظهر یه بار شب

اما من روزی دوبار گوش میدادم.همینجوری که کارامو انجام میدادم گوش میدادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل از همزاد  خداروشکر ، من قبلا عین سگ پاچه میگرفتم حتی رو زیبایی چهره هم تاثیر میزاره صورت ...

شما چقدر شبیه من بوده حالاتت خدای  من ، شما مینویسی من یادم میاد 

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......
2731
تو میدونستی کی بودن ؟ چه طلسمی داشتی ؟

اره چون خودشون اعتراف کرده بودن و پای مرگم نشسته بودن

هه هه بهم میخندیدن و میگفتن ذره ذره اب میشی میمیری

خودشون میگفتن طلسم مرگ ولی بخدا نمیدونم چیه

بعد از ۴ماه یکیشون خودشو تو خونه دار زد و به خود خدا قسم هنوز هیچکس نفهمیده چی به سرش اومد.یکیشونم عین جن زده ها شده میگن شب رفته قبرستون جن زده شده

و یکی دیگشونم به حول قوه الهی توده توی ران چپش در اومده

2740
شما چقدر شبیه من بوده حالاتت خدای  من ، شما مینویسی من یادم میاد

فقط و منو تو نیستیم عزیزم همه ما یه جور میشیم 

خدا میدونه شاید میلیون ها دختر بخت بسته و مشکل دار ،نازا ،بد اخلاق که انگ روانی و افسرده میخورن نمیدونن مشکل از خودشون نیست

کاش این علم جای خرافه عین کشورهای دیگه از راه و افراد درست مردم درگیر درمان میکرد

کاش مجازات سنگینی برای این ملعونین جادو گر و جادو کننده بود

کاش

اره چون خودشون اعتراف کرده بودن و پای مرگم نشسته بودن هه هه بهم میخندیدن و میگفتن ذره ذره اب میشی م ...

وای چه طلسم بدی چطور فهمیدی طلسم داری ؟

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
فقط و منو تو نیستیم عزیزم همه ما یه جور میشیم  خدا میدونه شاید میلیون ها دختر بخت بسته و مشکل ...

خدا گذاشته باور کن

وقتی ادم پناه به حضرت زهرا ببره مگه میشه دست خالی برگرده

خدا گذاشته باور کن وقتی ادم پناه به حضرت زهرا ببره مگه میشه دست خالی برگرده

باید این ۱۴ تانماز چه نیتی بکنیم،؟

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
فقط و منو تو نیستیم عزیزم همه ما یه جور میشیم  خدا میدونه شاید میلیون ها دختر بخت بسته و مشکل ...

خدا لعنتشون کنه من افسرده فوق العاده عصبی ونازام ودچار بیماریهای جسمی متعدد  .اصلا اعتقاد نداشتم ولی بعد فهمیدم بعد باطل کردن خیلی بهتر شدم ولی کاش از دعا نویس کمک نمیگرفتم .برای خار شدن دشمن چی خوبه ؟

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم