2737
2739
عنوان

کی از دستورات دایی ابراهیم (برای رفع سحر) استفاده کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 212061 بازدید | 690 پست
عمه ام و خالم هستند، مامانم برام دید ولی طلسم باطل نشده، هیچ بهبودی در وضعیتم ایجاد نشده...

عزیزم ب این خانوم ک میگم مراجعه کنی برات حل میکنه کلا مشکلتو و اگر ناراضی بودی پولتو بر میگردونه 09147746626

تا زمانی ک با کفشهای من راه هایی را که رفته ام نرفته ای لطفا قضاوتم نکن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ب این خانوم ک میگم مراجعه کنی برات حل میکنه کلا مشکلتو و اگر ناراضی بودی پولتو بر میگردونه 091 ...

عزیزم خیلی ممنون دنبال دعا گیر نیستم دیگه، خیلی دنبالش رفتم کسایی که قبلا برا بعضیها معجزه کرده بودن ، واسه من هیچ کاری نتونستن انجام بدن، پیش هر کسی هم که رفتم بهم گفت مورد به بدی تو خیل نادر هست، میخوام خودم قران بخونم اگه راهی باشه

عزیزم خیلی ممنون دنبال دعا گیر نیستم دیگه، خیلی دنبالش رفتم کسایی که قبلا برا بعضیها معجزه کرده بودن ...

دعا نویس نیست این خانوم گلم 

ولی مطمئنم ک میتونه حل کنه مشکلت و چون خواهر زاده ی منو درمان کرد اونم مثل شما بود 

بازم هر جور ک خودتون مایل باشین .خواستم کمکی کرده باشم عزیزم

2728
دعا نویس نیست این خانوم گلم  ولی مطمئنم ک میتونه حل کنه مشکلت و چون خواهر زاده ی منو درمان کرد ...

میشه بیشتر تو ضیح بدید .مومنه؟قرانی کار نیکنه ؟تو کدوم شهره خواهرزادتون همزاد داشت

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی
عزیزم خیلی ممنون دنبال دعا گیر نیستم دیگه، خیلی دنبالش رفتم کسایی که قبلا برا بعضیها معجزه کرده بودن ...

باید قوی بشی از تظر روحی .نماز اول وقت قران ذکر .باید توسل به معصوم کنی .باید با ذکر ونماز و دعا قوی بشی راهش اینه.حتما مجرد هم هستی چون تو ازدواج هم مسکل بوجود میاد

[QUOTE=101461724]یعنی چطور مومنه؟؟ ب ما فقط گفت ارتباط بگیرین توضیحشو ب خواهرم داده بود ک چشاشو ببنده و فلا

مثلا برای شما چطور عمل کرد .تو رو خدا هرچی میدونید بکید من دخترم مشکل پیدا کرده خیلی میترسم اطمینان کردن سخته میترسم بدتر بسه یا موقت باشه .

یعنی احضار انجام داده .گفته با چی ارتباط بگیرید

2740
[QUOTE=101461724]یعنی چطور مومنه؟؟ ب ما فقط گفت ارتباط بگیرین توضیحشو ب خواهرم داده بود ک چشاشو ببند ...

باور کنین توضیحی ندادن ب من فقط گفتن چشماتونو ببندین و استراحت کنین همین و اونم میگفت اگر بخوای میتونی چشماتم نبندی .در ضمن دعا نمیدن ایشون و شدیدا مخالفن

ما خانوادگی و چندتا از دوستام ازش نتیجه گرفتیم و برگشت نداشته 

بدترینش خواهر زاده ام بود ک الان گوش شیطون کر 5 ساله تموم شده و هزینه ی خیلی کمی میگیره جالبش اینجاست .ما وقتی بچه خوب شد دامادمون با خواهرم و بچه رفتن شهرشون و براش کادو بردن چون معجزه بود سلامتی این بچه 

اعتماد کردنتون ضرر نداره من بهتون قول میدم نتیجه میگیرین چون خودمون گرفتیم .اگر بد بود منو نفرین کن خخخخ ولی اگه خوب بود دعام کن کارهام درست شه ب حق امام زمان ان شالله مشکل بچه ی شمام حل میشه 

باور کنین توضیحی ندادن ب من فقط گفتن چشماتونو ببندین و استراحت کنین همین و اونم میگفت اگر بخوای میتو ...

واقعا ممنون .میشه بگی کدوم شهره

یعنی فقط شما چشمتون رو بستید همین .صدای دعا خوندنی عودی شمعی کتابی ..هیچی ندیدید.تو رو خدا ببهشید که زیاد میپرسم اکه بچه دارید میدونید که چقدر نگرانم .شده برام یه غصه بزرک  

واقعا ممنون .میشه بگی کدوم شهره یعنی فقط شما وشمتون رو بستید همین صدای دعا خوندنی عودی شمعی کتابی . ...

سمت آذربایجان هست ولی لهجه نداره اصلا راحت فارسی صحبت میکنه.نه بخدا هیچ کدوم 

میدونم عزیزم برا همونم همیشه جایی ببینم کسی نیازی داره معرفیش میکنم چون اعتماد کامل بهش دارم و کنار همه ی اینا پرتوقع نیست بگی ندارم میگه فدا سرت ولی دروغ بگی هم میفهمه و گوشی رو قطع میکنه دوستم اینکارو کرده بود که پول نده گوشی رو قطع کرده و جوابشو نداده بود دیگه

اره میدونم بی نهایت سخته ولی مطمئن باشین پشیمون نمیشین .دامادمون میگفت رفتیم دیدنش بعد چند ساعت وقت بهمون رسید هر کی اومده بود اکثرا با رضایت قبلی اومده بودن چه ایندشونو بگه چه کاری براشون انجام بده 

بازم صلاح خودتون و خودتون بهتر میدونین ما بقول مادرم مدیون این خانم هستیم برا درمان خواهر زاده ام برا همونم ببینیم کسی مشکلی داره معرفیش میکنیم دیگه صاحب اختیار خودتونین 

سپاسگزارم .ما تهرانیم فک کنم دوره از ما .اما باهاش تماس میگیرم و هر جور باشه میرم انشالله البته این ...

خواهش میکنم منم دعا کن سر نمازهات ممنون 

نیاز ب رفتن پیشش نیست ما خودمون کرج هستیم از راه دور انجام دادن برامون .بازم با خودشون صحبت کنین بهتره بله .