2733
2739
عنوان

باردارا مامانا بیاین ممنون میشم

97 بازدید | 15 پست

من استراحت نسبیم چون قبلا استراحت مطلق بودم استراحت میکنم میخوابم بعد امروز بعدچن وقت رفتیم بیرون وایسادم ترشحاتم زیاد شد درحدی ک از پام میومد ب زیر ترسیدم رفتم دکتر گفت پوشاک بذار خیس شد خودشه خیس نشد اما نمناکه مرطوبه محیط واژنم بچها دکترم گفت ترشحاتت جمع شده بوده وایسادی اومده چیکارکنم بنظرتون برم تست امینوشور بدم؟

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

سرفه کن اگر دیدی خیلی اب ازت میاد برو تست بده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چطوریه؟خطرنداره؟

فكر نكنم ضرر داشته باشه

منم مثل شما تو ١٦هفته همين مشكل داشتم اول بهم پد دادن بعد از نيم ساعت اگر ديدن خيس شد يا ترشح داشت خيلي تست ميگرفتن كه خيس نشدد

فقط ترشحات خوده بارداري بود

شاید عفونت داری؟من دوبار اینطوری شدم و رفتم سونو گفت اب دور جنین نرماله!ترشحاتم ابکی بود یکی دوبار یهویی یه عالمه اومد،عفونت قارچی داشتم!دکترم میگفت کیسه اب قطع نمیشه و تند تند میاد

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
2738
شاید عفونت داری؟من دوبار اینطوری شدم و رفتم سونو گفت اب دور جنین نرماله!ترشحاتم ابکی بود یکی دوبار ی ...

واقعا؟؟قبل بارداری عفونت واژن نداشتم منتها الان عفونت ادراری دارم اره میگن گرمه ابش

نه. عزيزم از همين پداي معمولي گذاشت

من الان استرس گرفتم ینی لازم نیست برم تست بدم خداروشکر پدم خیس نشد دوسه هفته پیش هم همینطور شدم ولی دیگه بعدش نبود نمیدونم والا

من الان استرس گرفتم ینی لازم نیست برم تست بدم خداروشکر پدم خیس نشد دوسه هفته پیش هم همینطور شدم ولی ...

اولا استرس نده به خودت بده براتون

بعدم عزيزم شايد عفونت داري

يا عرق كردي

يه سرفه شديد بكن ببين خيس ميشي ؟!

واقعا؟؟قبل بارداری عفونت واژن نداشتم منتها الان عفونت ادراری دارم اره میگن گرمه ابش

توی بارداری احتمال عفونت ادراری و واژن خیلی زیاد میشه

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
اولا استرس نده به خودت بده براتون بعدم عزيزم شايد عفونت داري يا عرق كردي يه سرفه شديد بكن ببين خي ...

نمیدونم شایدم سرفه کردم نیومد

2706