2733
2739

اومدم شمال دیشب دخترم یهو تب کرد بهش استا دادیم بهتر شد باز تو روز دیدم داغ شده وحشتناک باز بهش استا دادم الان خوبه بازم باید بدم یا نه؟کلا استانینفن دوره داره یا وقتی تب نداره نباید بدی دیگه؟یهو وحشتناک داغ میشه نمیدونم چرااینجوری شد سرفه اینام نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید خدایی نکرده عفونت داره.

چون علایم سرماخوردگی نداره.

ببرینش دکتر حتما

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2731

احتمالا ویروس گرفته شما دست و پاشو با حوله ولرم خنک نگهدار و سریع ببرش اورژانس

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
علایم عفونت چیه ؟؟؟

اولین علامتش همین تب و گاهی به همراه حالت تهوع هستش. 

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

اگه یه درمانگاه پیدا میکردی میبردی خوب بود

همسر من یه بار تو مسافرت اسها‌ل و استفراغ  شد هر چی گیاهی و شیمیایی دادیم تاثیر نکرد آخر رفتیم درمانگاه با یه سرم و چهارتا قرص اکی شد

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2706