2737
2734
عنوان

زردی نوزاد

217 بازدید | 25 پست

بعضی هامیگن تولارداری زردچوبه و موز بخوری بچه بعداز تولدش زردی میاره.

آیاواقعا زردی ربطی به خوردوخوراک مادرداره؟

تمام دارایی ام خداییست که دغدغه ازدست دادنش راندارم😍

یامیگن کاکائوبخوری بچه رنگ پوستش تیره میشه

قهوه توذهن بچه تاثیرداره

من ایناروازدکترم پرسیدم گفت نه قهوه وکاکائومانعی نداره بخوری و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینارو نمیدونم

اما خب بهتره ماه آخر خنکی مصرف بشه

کاسنی و اینا

بعضیا معتقدن هیچ ربطی به خورد و خوراک نداره،به گروه خونی پدر مادر میره

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2728
من زیرسوال نبردم والا خانم ها هی میگن منم گفتم بپرسم ببینم راسته؟؟؟؟؟

نه راست نیست رنگ پوست رنگ چشم میزان هوش و... به صورت ژنتیکی از پدر و مادر ارث میبره

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2738

دخترم زردی نداشت روز سوم که واسه چکاب زردی رفتیم برگشتنی گرما  زده شد و بیحال دو روز خیلی کم شیر خورد و باعث شد تا زردی بگیره

کلا میخوای بچه زردی نگیره بعد به دنیا اومدن نی نی تا میتونی بهش شیر بده و جاش خنک نگه دار

من ماه آخر کلا کاسنی و خنکی خورده بودم 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
نه راست نیست رنگ پوست رنگ چشم میزان هوش و... به صورت ژنتیکی از پدر و مادر ارث میبره

اخه چرازندایی ودایی من رنگ پوستشون تیره ست خیلی ولی دخترشون سفید سفیده.بیست وچندسالشه 

ازنظرعلمی نداره ازنظرعلمی بیشترنوع گروه خون اثرداره گروه خون منفی یامادرمنفی نوزادمثبت بشه خیلی توزر ...

ماه اول که کلی کاسنی خوردم.ماه اخرهم میخورم پس

ربطی نداره به نظرم 

زردی اکثر نوزادا میگیرن خودتو آماده کن که اگه خدایی نکرده گرفت مثل من عذاب وحشتناک نکشی 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
دخترم زردی نداشت روز سوم که واسه چکاب زردی رفتیم برگشتنی گرما  زده شد و بیحال دو روز خیلی کم شی ...

آفرین دقیقا

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
ربطی نداره به نظرم  زردی اکثر نوزادا میگیرن خودتو آماده کن که اگه خدایی نکرده گرفت مثل من عذاب ...

چه طوراماده کنم.

پسرم اون موقع نداشت اصلا 

الان نگرانم دخترم زردی بیاره موقع تولد

2706