2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خوب با این تفاسیر الان پس باید گفت بله؟

نه جواب نه هستش،،  ببین من خودم کلومفین نخوردم ولی چندین ماه لتروزول خوردم که دقیقا کارکردش مشابه کلومفین هست و همیشه هم سر موعدم پری شدم،،،  ولی خیلی ها حتی بدون خوردن قرص و دارویی فقط چون دارن اقدام به بارداری میکنن چند روز پری جابجا میشه

2738
دوره های من ۲۷ روزه هستن

من این ماه کلومیفن و متفورمین خوردم منم دوره هام 27 روزه اس ولی الان 33 ام پری هستم هنوز پریود نشدم دیروز بی بی زدم منفی بود میخوام ازمایش بدم ولی زنگ زدم ازمایشگاه گفتش حداقل باید 10 روز عقب بندازی بعد بیای....از یکطرف هم میخوام فردا برم مسافرت موندم چیکار کنم 

من این ماه کلومیفن و متفورمین خوردم منم دوره هام 27 روزه اس ولی الان 33 ام پری هستم هنوز پریود نشدم ...

بنظر من برید آزمایش بدید چون من که این ماه ای یو آی انجام دادم برای ۱۷ روز بعد از آی یو آی برام آز نوشتن یعنی با توجه به زمان انجام ای یو آی هفده روز دیگه من دو روز از موعدم میگذره،  درضمن من. آمپول اچ سی جی هم زدم که اگه زود از بدم مثبت کاذب میده پس دو روز بعد موعد حتما بهترین زمان بوده که دکتر اینطوری نوشته پس حتما برید آز بدید تا توی مسافرت خیالتون راحت باشه و اگه آن شالله باردار بودید بیشتر مراقب باشید

2706