2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل آب برای سلامتی

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2731

انقد مهمه ک توو خونه هم دکتر گف بزنید

پوست لک میارع ب مرور

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

لک میفته رو‌پوست 

به مرور زمان البته اگه روز بیرون نری چیزی نمیشه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

منکه نمیزنم 

اگه زدی ۲ ساعت بیشتر رو پوستت موند بد جور لک میزنی 

هر دوساعت باید تمدید بشه

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
لک میفته رو‌پوست  به مرور زمان البته اگه روز بیرون نری چیزی نمیشه

وایی من هیچ وقت دوس ندارم بزنم😒و نمیزدم

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
2738
انقد مهمه ک توو خونه هم دکتر گف بزنید پوست لک میارع ب مرور

دیگه اگه هم تو خونه هم‌بیرون بزنیم پوست اصلیمون کی دیده بشه 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
منکه نمیزنم  اگه زدی ۲ ساعت بیشتر رو پوستت موند بد جور لک میزنی  هر دوساعت باید تمدید بش ...

بالاخره بزنیم لک میاره یا نزنیم

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕
وایی من هیچ وقت دوس ندارم بزنم😒و نمیزدم

از الان به بعد بزن

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
بالاخره بزنیم لک میاره یا نزنیم

اگه بیشتر از ۲ ساعت موند لک میاره

2706