2733
2739
عنوان

ازلاغریم خسته شدم چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ع 😂😂خوش بحالت عزیزم چند دوره خوردی تا ۶۲شدی؟من خودمم دوسال پیش ۵دوره پودر جینگ سینگ خوردم انقد چاق ...

دو تا پشت هم خوردم بعد دو سه ماه نخوردم چون همه می گفتن خوبه دیگه ،اما بعدش دوباره دوتا دیگه گرفتم

2728
ع 😂😂خوش بحالت عزیزم چند دوره خوردی تا ۶۲شدی؟من خودمم دوسال پیش ۵دوره پودر جینگ سینگ خوردم انقد چاق ...

باور کن نصف شب ها نان سنگک یا بربری تو دستم میبردم تو رختخواب.بلانسبت مث موش یواشکی میخوردم😂😂😂 همه خانواده تعجب کرده بودن 

2738
باور کن نصف شب ها نان سنگک یا بربری تو دستم میبردم تو رختخواب.بلانسبت مث موش یواشکی میخوردم😂😂😂 هم ...

اره منم اینجوری بودم خیلی حال میده 😂مثلا غذا ک میخوردم دوتا بشقاب پر برنج غذام ک تموم میشد دوتا نون لواش با ی کاسه ماستم میخوردم در عرض ۲ماه ۱۵کیلو اضافه کردم همه شوکه شده بودن 

اره منم اینجوری بودم خیلی حال میده 😂مثلا غذا ک میخوردم دوتا بشقاب پر برنج غذام ک تموم میشد دوتا نون ...

قیافه اونایی که بعد یمدت میبیننت خییییلی جالبه😂😂😂😂یعنی چشم ها چهارتا میشه🙌🙌

چون ناخوداگاه وای صورتت چاق میشه خیلی زیباتر میشی

ولی خب توده سینه گرفتم کیست سینه گرفتم نمیدونم بخاطر اون پودرا بود یا ن .همه استخونای بدنم صدا میده ...

اره منم یبار ی پودر چاقی خوردم بعدش کیست سینه گرفتم منم ب این پودره شک داشتم ک اینجور شدم

خدا بزرگه㋛✿
ولی خب توده سینه گرفتم کیست سینه گرفتم نمیدونم بخاطر اون پودرا بود یا ن .همه استخونای بدنم صدا میده ...

جدی؟ خب،من که خداروشکر عوارضی نداشتم دو سال هم هست نخوردم دیگه

اره منم یبار ی پودر چاقی خوردم بعدش کیست سینه گرفتم منم ب این پودره شک داشتم ک اینجور شدم

ولی ادم نشدم ک الان بعده اینکه ازمایش دادم همه چی اوکی بود باز رفتم قرصشو گرفتمو میخورم اخه خیلی بده لاغری همه هی تیکه میندازن بخصوص خانواده شوهر دکتر بهم قرص داد ویتامین Eبا قرص گل مغربی خداکنه خوب بشم 😔

2706